Подати заяву для вступу

З Новим 2019 роком та Різдвом Христовим!

Шановні учнівський та педагогічний колективи
ДПТНЗ «Роменське ВПУ», їх рідні та близькі!

Сердечно вітаю зі світлими й радісними святами Нового року та Різдва Христового! Ці свята – особливі! Щоразу Новий рік – це точка відліку, від якої ми починаємо наше нове, краще життя! Всі ми маємо надії і сподівання на щасливе майбутнє! Щиро бажаю, щоб Новий рік обдарував вас щастям і радістю, додав життєвої наснаги, духовного оновлення, мудрості, витримки та оптимізму.

Нехай Ваші серця будуть зігріті любов`ю і теплом, домівки повняться добром та Божим благословінням, а очі світяться щастям. Нехай з останніми хвилинами Старого року вас покинуть турботи та негаразди, а Новий - 2019 рік буде щедрим на цікаві плани, нові досягнення та професійні перемоги.

Бажаю, щоб Різдвяна зоря запалила у ваших серцях вогонь віри та любові, надії та оптимізму, наснаги та невичерпної енергії ! Нехай Рік новий буде для Вас багатим на добро, щедрим на успіхи і вдачі, везіння.

Веселих вам колядок, щедрих подарунків, примноження добрих справ та значного продовження життя! Хай щастить в усіх починаннях, благословенною буде життєва дорога, прихильною доля, твердою надія й незламною воля на добрії діла.

Дай Боже Вам любові і тепла,

Добра в сім`ї і затишку в оселі,

Щоб щастя світла музика текла

В різдвяні свята, щедрі і веселі!

Хай здійснює бажання рік Новий,

Училище хай наше процвітає,

З чудовим святом, радості і мрій

Я щиро і сердечно всіх вітаю!

З повагою, директор ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Павло Помаран

Фото.