Подати заяву для вступу

Казкова феєрія Нового року

Святково прикрашений хол навального закладу вражає своєю неповторною чарівною красою, теплим затишком та з любов`ю створеним святковим вбранням. Вже з перших кроків усі опиняються в атмосфері рукотворної зимової казки, яка втілилася в єдиній новорічній композиції до Новорічних та Різдвяних свят. Сніжинки, святково прибрана ялиночка, десятки подарунків, різдвяні віночки та інші прикраси… Все це багатство кольору і сяйва – плоди творчої фантазії, натхнення та наполегливої праці вчителів та учнів училища.

26 грудня учні училища підтримуючи атмосферу новорічних свят, взяли участь у конкурсі-виставці новорічно-різдвяних композицій. Всюди миготіло, блищало, переливалося яскравими барвами розмаїття новорічних прикрас. Було представлено безліч композицій, створених руками юних майстрів. Відвідувачі виставки на деякий час поринули у чарівний світ, створений творчою уявою та фантазіями молоді. Назви композицій говорять самі за себе: «Зимова казка», «Новорічна фантазія», «Різдвяний віночок», «Новорічна красуня», «Веселий сніговик» та ін.

Роботи, представлені на виставці зроблені з різноманітних матеріалів, приваблювали відвідувачів оригінальністю та красою. Погляд відвідувачів не міг не зупинитися на різдвяних віночках та ялинках, підсвічниках, свічках, листівках, ялинкових прикрасах та інших новорічних виробах. Всього не перелічити. Яскравість та оригінальність новорічних «шедеврів» вабила до себе всіх.

А попереду Новорічна ялинка, веселі зимові канікули з Різдвяним вертепом, колядками, щедрівками, іграми, незабутніми враженнями. Щаслива зимова казка запрошує до себе всіх!

Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото. width=
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
На фото: конкурс-виставка новорічно-різдвяних композицій