Подати заяву для вступу

Новорічні свята на порозі. Подарунки — дітям!

Новий рік! Зима! Це всіма нами з дитинства улюблені та радісні дні, коли збуваються мрії та сподівання. Для всіх і дорослих, і малих, вони сповнені світлом радощів та веселощів, очікування дива й казки, душевним теплом і надією…На порозі – Новий рік. Ми чекаємо на це свято особливо, тому що знаємо: незважаючи ні на які обставини, воно прийде і, можливо, принесе приємні зміни.

Напередодні новорічних свят лідери учнівського самоврядування спільно із членами первинної профспілкової організації Роменського ВПУ завітали з подарунками до Роменського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів. Вони передали директору Центру Осауленко Наталії Анатоліївні набори для проведення розвиваючих ігор, тренінгів та занять із дітками.

До Нового року залишилося менше десяти днів. І це справді чарівний час, коли треба вірити у чудеса і здійснення мрій та створювати невеличкі дива самотужки. «Хай же у кожному домі й дитячому серці завжди буде світло і радісно. Гарно навчайтеся і радуйте своїми успіхами, дорогі наші діти! Посміхайтеся, адже від ваших посмішок новорічні свята світліші і радісніші», - звернулася до дітей соціальний педагог училища Прокопенко Т. І. Від усієї душі побажала присутнім великого людського щастя, міцного здоров`я, добра й радості, вірних друзів та близьких людей поруч, натхнення в роботі та успіхів у всіх добрих починаннях, надії на краще майбутнє.

Фото.
На фото: лідери учнівського самоврядування спільно із членами первинної профспілкової організації Роменського ВПУ завітали з подарунками до Роменського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів