Подати заяву для вступу

Головна ялинка Роменського ВПУ засяяла яскравими вогнями

За гарною традицією вкотре учнівський та педагогічний колективи ДПТНЗ «Роменське ВПУ» й мешканці міста зібралися на свято Миколая на подвір`ї навчального закладу, аби під гучні оплески та слова «Ялинко, засяй!» відкрити новорічну красуню - головну ялинку училища.

Із наступаючими святами привітали присутніх Дід Мороз, Снігуронька, Зимонька-Зима, казкові герої. А музичне театралізоване дійство перенесло гостей у казковий та чарівний світ здійснення мрій і найзаповітніших бажань.

Зі словами вітання звернувся до присутніх директор Роменського ВПУ Павло Помаран, який побажав, щоб новий 2019 рік радував тільки приємними сюрпризами та хорошими новинами, у кожній сім`ї панували злагода, добробут та любов.

Під дружні гучні скандування чарівних слів: «Один, два, три – ялиночка засяй!», казкове диво сталося - головна ялинка Роменського ВПУ засяяла яскравими вогнями. Розкішну красуню, прибрану різноманітними прикрасами та дощиками, про що заздалегідь потурбувалися учні, викладачі та майстри навчального закладу, освітили різнокольорові електричні лампочки, що заграли всіма барвами райдуги.

Цьогоріч біля вічнозеленої красуні розмістився символ 2019 року – розовеньке поросятко. На сході вважається, що в цей рік потрібно насолоджуватися прекрасним і радіти кожному новому дню, залишивши всі сумніви позаду.

Наприкінці свята вже традиційно подвір`я навчального закладу засяяло сотнями різнобарвних вогнів святкового феєрверку. Тож нехай Новий рік принесе всім нам відродження мрій та сподівань, нових сил, успіхів та здобутків; щоденної наполегливості, творчості, стійкості й, обов`язково, удачі, здоров`я рідним, радості й добробуту. Хай здійсняться у Новому році всі бажання, найзаповітніші мрії.

Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
На фото: учнівський, педагогічний колективи ДПТНЗ «Роменське ВПУ» та мешканці міста зібралися на свято Миколая на подвір`ї навчального закладу, аби під гучні оплески та слова «Ялинко, засяй!» відкрити новорічну красуню - головну ялинку училища