Подати заяву для вступу

Святий Миколай завітав до Роменського ВПУ

Святого Миколая – є одним із найсвітліших і найрадісніших свят усього християнського люду. З його приходом кожен із нас сподівається на якесь маленьке диво, здійснення заповітної мрії, котра під силу лише святому.

За доброю традицією до Роменського ВПУ, на свято Миколая запросили дорогих та шанованих гостей - ветеранів праці та учнів пільгової категорії, щоб привітати їх з новорічно-різдвяними святами.

До присутніх звернувся директор навчального закладу Павло Помаран, який від щирого серця привітав усіх з Днем Святого Миколая. Побажав, щоб добрий Святий приніс щастя у ваші сім`ї й благополуччя рідній Україні. Це день, коли варто забути про всі невдачі й неприємності та згадати про те, що дива трапляються всюди і постійно.

Як і годиться, на свято Миколая запрошені отримали подарунки та численні слова вітання.

Свято святого Миколая - дуже важливий день. Він зігрітий благословенням, добром і радістю. Святого Миколая називають Чудотворцем, і, це правда. Адже саме в цей день виконуються всі найзаповітніші мрії. Від усієї душі артисти та активісти учнівського самоврядування училища своєю театралізованою виставою привітали всіх зі святом. Побажали міцного здоров`я, успіхів у ваших починаннях, радості і безхмарного щастя, щоб у домівках панував мир і спокій, а поряд були хороші друзі.

Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
На фото Святий Миколай завітав до Роменського ВПУ