Подати заяву для вступу

ІІ день роботи учасників ІІ етапу XІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Не стліє рідне слово в домовині,

Як це йому пророчили колись.

Жага життя не вмерла в Україні,

Сини своєї мови не зреклись!

Не відцураймося добра – своєї мови

Бо загинем.

Нема без неї ні Дніпра,

Нема без неї України.

Багато хто витрачає сили на дискусії про те, чому утискається або навіть занепадає українська мова. Але, як сказав Конфуцій, «Замість того, щоб нарікати на темряву, засвіти свою свічку». Таку свічку запалив і Петро Яцик. Сьогодні, 14 грудня, у Роменському ВПУ другий день напруженої роботи учнів області, які виконують завдання ІІ етапу XІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Поки учні напружено працюють, керівники команд відвідали Центр розвитку професійної кар`єри, який покликаний сприяти працевлаштуванню випускників, адаптації їх у практичній діяльності, підтримки зворотного зв`язку, здійснення моніторингу розвитку їх кар`єри. Заступник директора з ВР Міщенко Н. Г. наголосила, що це помічник учням у побудові успішної кар`єри та надійний партнер роботодавців у формуванні якісного кадрового резерву компанії чи підприємства. Побували гості навчального закладу і на цікавих екскурсіях в училищних музеях «Літературне краєзнавство», «Історія розвитку училища» та «Музей бойової слави», ознайомилися із куточком пам`яті Героїв Небесної Сотні.

Цього ж дня висококваліфіковане журі перевіряє роботи учасників конкурсу, результати якого чекають всі з великим нетерпінням.

Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
На фото: учасники виконують завдання ІІ етапу XІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
Фото.
Фото.
Фото.
На фото: керівники команд на цікавих екскурсіях в училищних музеях
Фото.
На фото: журі перевіряє роботи учасників конкурсу