Подати заяву для вступу

Ярмарок робітничих професій

Вибір професії – один з найскладніших і найвідповідальніших кроків у житті молодої людини. Визначитися з цим вибором молоді щороку допомагають освітяни та працівники служби зайнятості. У рамках програм професійної орієнтації учнівської молоді 11.12. 2018 року в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» спільно із Роменською міськрайонною філією Сумського обласного центру зайнятості було проведено захід «Ярмарок робітничих професій».

Директор Роменського ВПУ Помаран П. І. з радістю вітав у стінах навчального закладу директора Роменської міськрайонної філії Сумського обласного центру зайнятості Клименка А. Б., начальника відділу активної підтримки безробітних Площик О. В., заступника начальника відділу активної підтримки безробітних Шумакову А. М.

В ході заходу, в якому взяли участь більше 100 чоловік проводився огляд матеріально-технічної бази училища та навчально-методичного забезпечення навчально-виховного та виробничого процесів. Відбулось спілкування учнів з адміністрацією та фахівцями закладу.

Учні відвідали Центр розвитку кар`єри, в якому отримали буклети, флаєри щодо переліку та основних характеристик професій, які можна здобути в училищі. Переглянули фільм про навчальний заклад. Практичним психологом Радчук Н. А. було проведено профдіагностичне анкетування учнів загальноосвітніх шкіл.

У майстернях, лабораторіях навчального закладу було проведено майстер-класи за професіями:

1. Кравець, закрійник – «Виготовлення звичайних краваток та краваток «метелик», «Демонстрація роботи вишивальної машини».

2. Кухар, кондитер – «Оздоблення пряників за допомогою глазурі», «Виготовлення фігурок із дріжджового тіста», «Сервіруванням столу», «Складання серветок різними способами із»;

3. Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування – «Зварювання поліпропіленових труб», «Паяння поліпропіленових труб», «Свердління металевих пластин».

4. Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, електрогазозварник – «Перевірка форсунок», «Перевірка роботи системи запалювання двигуна».

5. Електромонтажник з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин – «Заправка картриджу», «Виготовлення блокноту».

6. Муляр, штукатур – «Кладка стін за однорядною системою перев`язування швів», «Нанесення рідких шпалер».

7. Продавці продовольчих товарів, продавці непродовольчих товарів – «Демонстрація прийомів роботи на РРО», «Зважування продовольчих товарів», «Виготовлення подарункових наборів із цукерок».

Також учні мали змогу відвідати центр військово-патріотичного виховання, де кожен бажаючий зміг спробувати розібрати та зібрати гвинтівку, постріляти у стрілецькому та лазерному тирах, а медичний працівник Салій Л. В. вчила молодь надавати первинну невідкладну допомогу.

І наостанок усіх гостей почастували смачними булочками з чаєм, які приготували учні навчального закладу в лабораторії кухарів.

Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
На фото: виконання кладки стін у майстерні кам`яних робіт
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
На фото: майстер-класи за професією «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування»
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
На фото: формування булочок різними формами у лабораторії кухарів
Фото.
Фото.
Фото.
На фото: оформлення святкових наборів із цукерок та зважування товарів кухарів
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
На фото: показ прийомів роботи з професії «Продавець непродовольчих товарів»
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
На фото: Центр військово-патріотичного виховання
Фото.
Фото.
На фото: фото на згадку