Подати заяву для вступу

Акція «Міняємо цигарки на цукерки»

Всім добре відомо, що куріння — це шкідлива звичка. Та ці знання не заважають курити людям всіх вікових категорій та соціальних верств. Шкода від куріння не тільки в тому, що погіршується здоров`я курця, а й тих, хто його оточує.

4 грудня 2018 року у рамках тижня учнівського самоврядування центром здорового способу життя Учнівської ради було проведено акцію «Міняємо цигарки на цукерки», під час якої юнаки та дівчата мали змогу обміняти цигарки, що є смертельною небезпекою для організму молодої людини, на солодке здорове життя у вигляді цукерки. Такий метод боротьби з куріями є доволі цікавим, і надзвичайно приємно, що наша молодь поставилася до нього з розумінням.

Україна займає 2 місце за кількістю викурених цигарок на одного громадянина. На кожного українця припадає понад 2500 цигарок – майже 7 щоденно.

Усім відомо, що з палінням пов`язана велика кількість різних хвороб. Куріння спричиняє спазм судин, погіршує постачання кисню до серця і мозку, підвищує артеріальний тиск та збільшує ризик виникнення інфаркту міокарда або інсульту. У курців у п`ять разів частіше виникає інфаркт, у чотири — інсульт, у 16 разів — захворювання судин ніг.

У тих, хто довго палить, лікарі зазвичай діагностують хронічні обструктивні захворювання легень, хронічний бронхіт. Ця шкідлива звичка є основною причиною раку легень, трахеї і бронхів, гортані, ротової порожнини, стравоходу тощо.

Сьогодні на загальнодержавному рівні робляться певні кроки у боротьбі з палінням: прийняті антитютюнові закони, ведеться активна санітарно–освітня робота.

Також цього дня активісти провели акцію «Дерево здоров`я», метою якої було привернення уваги молоді на найголовніше в житті будь-якої людини, а особливо підлітка - це здоров`я. Члени Учнівської ради розповідали учням навчального закладу як важливо бути здоровим та фізично повноцінним, та закликали вести здоровий спосіб життя. У свою чергу, учні Роменського ВПУ висловлювали свою думку з приводу даного питання, розміщуючи свої визначення «Здоров`я – це…» на символічному «Дереві здоров`я».

Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
На фото: учасники акції «Міняємо цигарки на цукерки»
Фото.
Фото.
Фото.
На фото: учасники акції «Дерево здоров`я»