Подати заяву для вступу

Участь учнів Роменського ВПУ у тренінгу «Відповідальна Сумщина без торгівлі людьми»

З 15 жовтня ГО «Соціальна Організація Студентів» за підтримки Міжнародної організації з міграції реалізує проект «Відповідальна Сумщина без торгівлі людьми».

Даний проект має на меті підвищення рівня знань мешканців Сумської області щодо проблеми торгівлі людьми та оволодіння ними навичками безпечної міграції задля попередження потрапляння у ситуацію торгівлі людьми.

Проект буде реалізовано у дванадцяти районах Сумської області та складатиметься з двох компонентів. Перший компонент передбачає навчання за принципом «Рівний-рівному» та проведення профілактичної роботи серед учнів ПТНЗ.

21 листопада на базі Конгрес-центру СумДУ відбулися тренінги за участю учнів ПТНЗ області. Роменське ВПУ представляла соціальний педагог Прокопенко Т. І та учні: Стетюха Альона (гр. ПП-3), Салій Валерія (гр. ТК-5), Шапошник Іван (гр. МС-1) та Овчаренко Руслан (гр. БС-5).

Саме ці лідери молодіжного середовища, що навчаться в ПТНЗ та мають авторитет серед своїх однолітків, і будуть потім проводити відповідну профілактичну роботу серед своїх однолітків.

Зустріч була досить інформативною: перегляд фільму «Життя на продаж», обговорення реальних ситуацій із життя постраждалих від торгівлі людьми, нагадування правил безпечних подорожей - не залишило байдужим нікого з присутніх.

Головною метою зустрічі було інформування молоді щодо проблеми торгівлі людьми та оволодіння ними навичками безпечної поведінки у закордонних подорожах.

Нагадаємо, дізнатися більше про безпечні поїздки за кордон можна за посиланнями http:/www.stoptrafficking.org/та http://www.527.org.ua/ або за телефоном нацiональної гарячої лiнiї з протидії торгівлі людьми та консультування мiгрантiв 527, 0-800-505-501.

Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
На фото: участь учнів Роменського ВПУ у тренінгу «Відповідальна Сумщина без торгівлі людьми»