Подати заяву для вступу

Працівники Роменського ВПУ взяли участь у Міжнародному фестивалі арт-терапії «Аrt-praktik»

30 листопада вперше в м. Суми відбувся Міжнародний фестиваль арт-терапії «Аrt-praktik». У роботі фестивалю взяли участь психологи, учителі, вихователі, соціальні працівники, викладачі, спеціалісти у сфері управління персоналом, тренери та всі ті, хто творить себе як особистість. Роменське ВПУ представляли практичний психолог Радчук Н.А. та соціальний педагог Прокопенко Т. І.

Фестиваль «Аrt-praktik» – це унікальна подія в сфері психології і педагогіки України, мета якого полягає у розвитку професійної культури як майбутніх фахівців, так і досвідчених психологів, педагогів, соціальних працівників.

Офіційну частину фестивалю проводила сертифікований арт-терапевт, бізнес-тренер, коуч, президент Східноукраїнської асоціації арт-терапії, організатор міжнародних фестивалів, автор книг, метафоричних карт, трансформаційних ігор, телеексперт, практичний психолог вищої категорії, кандидат педагогічних наук Олена Тараріна. Вона подякувала за теплий прийом і представила тренерів арт-терапевтів, які коротко презентували свої авторські програми.

Протягом дня кожен учасник фестивалю мав можливість взяти участь у кількох лінійках майстер-класів. Висококваліфіковані тренери щиро ділилися унікальними авторськими техніками, новинками в галузі арт-терапії, секретами мотивування і натхнення для щастя, арт-терапевтичним інструментарієм, інноваційними напрямками в роботі з дітьми, батьками і педагогами, із секретами використання ізотерапії етно-арт-терапії, музичної терапії, арт-коучінгу. Кожен майстер-клас було організовано в стилі «бери та впроваджуй».

Учасники фестивалю також мали можливість ознайомитись з новинками фахової літератури, особисто познайомитись із авторами книг та майстрами, обмінятися досвідом, цікаво та корисно провести час у творчій атмосфері.

На завершення насиченого дня Радчук Н. А. та Прокопенко Т. І. отримали Сертифікати учасників Міжнародного фестивалю арт-терапії «Аrt-praktik».

Фото.
Фото.
На фото: під час участі у Міжнародному фестивалі арт-терапії «Аrt-praktik»