Подати заяву для вступу

Шановні чоловіки та юнаки Роменського ВПУ!

Від щирого серця вітаємо Вас із святом - Днем Збройних Сил України. Це свято сильних, мужніх і сміливих людей, готових у потрібний момент стати захистом і опорою для своєї країни, рідних і близьких.

Висловлюємо вдячність всім, хто сьогодні несе службу в лавах збройних сил, вдень і вночі охороняючи спокій мирних громадян. Віримо, що українські військовослужбовці й надалі будуть виступати надійним гарантом суверенітету та цілісності нашої держави. У нелегкий для країни час Ви героїчно захищаєте рідну землю, зберігаючи вірність військовому обов`язку, гідно та віддано служите українському народові.

Від щирого серця бажаємо усім чоловікам та їх сім`ям міцного здоров`я, добра та щастя. Нехай відвага і сміливість допомагають Вам долати всі труднощі, які зустрічаються на шляху. Козацької Вам мужності, дідівської гідності, батьківської мудрості, незламної сили волі та віри у власні сили. Нехай оптимізм, спокій та гарний настрій завжди крокують поряд. Мирного неба, благополуччя та процвітання нашій державі.

Слава Україні! Героям слава!

Фото.