Подати заяву для вступу

У Роменському ВПУ розпочався Тиждень учнівського самоврядування

3 грудня в Роменському ВПУ стартував Тиждень учнівського самоврядування, у рамках якого заплановано проведення членами Учнівської ради безліч різноманітних акцій, заходів, конференцій.

Розпочали Тиждень проведенням акції «Червона стрічка», приуроченої до Дня порозуміння з ВІЛ-інфікованими. Активісти училища разом із соціальним педагогом Прокопенко Т. І. та практичним психологом Радчук Н. А. роздавали учнівському та педагогічному колективам червоні стрічки - символи боротьби зі СНІДом та закликали бути толерантними з ВІЛ-інфікованими людьми. В свою чергу, учасники акції із задоволенням одягли червоні стрічки на знак толерантності до людей, що живуть із ВІЛ/СНІДОМ.

Традиційно саме 1 грудня увесь світ відзначає День боротьби зі СНІДом в ім`я соціальної терпимості та розширення обміну інформацією про пандемію, що швидкими темпами розповсюджується усі регіонах земної кулі. Саме такі спільні дії служать справі зміцнення організованих зусиль у боротьбі з ВІЛ/СНІДом. Проблема поширення ВІЛ-інфекції впродовж майже 30 років усе ще залишається актуальною для світової співдружності. Сьогодні масштаби поширення вірусу імунодефіциту людини набули глобального характеру і постають реальною загрозою соціально-економічному розвитку більшості країн світу

.Крім того, члени Учнівської ради разом із Надією Анатоліївною роздавали пам`ятки, метою яких є інформування учнів навчального закладу про можливі шляхи передачі ВІЛ-інфекції та засоби захисту, вивчення та розуміння проблеми ВІЛ/СНІДу, розкриття питання толерантності у відношенні до ВІЛ-інфікованих людей.

Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
На фото: Тиждень учнівського самоврядування розпочали проведенням акції «Червона стрічка», приуроченої до Дня порозуміння з ВІЛ-інфікованими