Подати заяву для вступу

Екскурсія учнів Роменського ВПУ на ПАТ Роменський завод «Тракторозапчастина»

Протягом листопада – січня місяця у ДПТНЗ «Роменське ВПУ» проводиться відбірковий тур Всеукраїнського конкурсу малюнка «Охорона праці очима дітей 2019». Саме у рамках даного конкурсу 30 листопада учні Роменського ВПУ груп МС-2, ЕЛ-1, ЕЛ-2 відвідали з екскурсією ПАТ Роменський завод «Тракторозапчастина», щоб ознайомитися із безпечними технологіями виробництва на підприємстві.

ПАТ Роменський завод «Тракторозапчастина» – визнаний лідер із виробництва запасних частин для автотракторної техніки. За шістдесятирічний період свого існування завод із міжрайонних мехмайстерень виріс у новітнє підприємство, що успішно працює на ринках України, країнах близького й далекого зарубіжжя, таких як: Балтія, Польща, Угорщина, Болгарія, Єгипет, Пакістан, Іран, Куба, Алжир.

Керівник заводу провів оглядову екскурсію у цехах та дільницях, де безпосередньо відбуваються процеси виготовлення та обробки деталей. Оскільки значну частину технічного устаткування заводу складають станки та верстати іноземного виробництва, для обслуговування та експлуатації обладнання необхідні висококваліфіковані спеціалісти з промислової електроніки. Учням провели детальну екскурсію обладнання, яке обслуговують і налагоджують інженери-електроніки.

Учні побували у цехах підприємства, ознайомились із найновішими станками з програмним управлінням для різки, згинання, точіння, фрезерування та термообробки металу; з прогресивними технологіями виробництва.

Адміністрація заводу постійно надає робочі місця учням училища для проходження виробничої практики та запрошує випускників на подальше працевлаштування для роботи на сучасному виробництві.

Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
На фото: під час екскурсії учнів Роменського ВПУ на ПАТ Роменський завод «Тракторозапчастина»