Подати заяву для вступу

Увага! Запрошуємо учнів взяти участь у відбірковому турі Всеукраїнського конкурсу малюнка «Охорона праці очима дітей 2019»

Протягом листопада – січня місяця у навчальному закладі проводиться відбірковий тур Всеукраїнського конкурсу малюнка «Охорона праці очима дітей 2019» за напрямом художньої творчості – малюнок.

Основні завдання конкурсу:

- формування свідомої позиції молоді щодо значення та місця здорових і безпечних умов праці в різних сферах суспільного життя;

- акцентування уваги молоді як майбутніх працівників на виробничих небезпеках і ризиках;

- профілактика виробничого травматизму за допомогою наголошення на важливості формування високої культури безпеки праці та оцінка ризиків, що супроводжують трудову діяльність дорослих;

- активізація творчого потенціалу молоді, відбір та підтримка талановитої молоді.

Протягом листопада – січня місяця у навчальному закладі проводиться відбірковий тур Всеукраїнського конкурсу малюнка «Охорона праці очима дітей 2019» за напрямом художньої творчості – малюнок.

Конкурсні роботи мають бути виконані за тематикою охорони праці та промислової безпеки. Приймають лише індивідуальні оригінальні авторські роботи, що відповідають умовам Конкурсу.

Автори робіт можуть стати учні вікової групи від 15 до 18 років.

Для підбиття підсумків училищного конкурсу затверджено склад журі.Виставка робіт учнів та їх оцінювання буде проводитися у лютому місяці (до 05.02.2019).

Роботи учнів, які посядуть в училищному конкурсі І,ІІ,ІІІ місця, будуть направлені до Управління Держпраці у Сумській області (до 15 лютого 2019 року) для подальшої участі у регіональному турі конкурсу «Охорона праці очима дітей 2019».

ВИМОГИ ДО МАЛЮНКІВ.

На Конкурс подаються малюнки у довільній графічній, живописній формах, виконані олівцями, олійними, акварельними фарбами чи гуашшю.

Розмір роботи не має бути більшим за формат А-2.

Роботи не потрібно оформлювати рамкою, наклейками тощо.

На зворотному боці кожної конкурсної роботи (або як додаток до неї) потрібно зазначити розбірливо українською мовою:

- назву роботи;

- прізвище, ім’я, по батькові та дату народження автора;

- місце проживання (повну адресу) автора, контактний телефон, електронну адресу;

- сферу діяльності батьків;

- назву навчального закладу;

- прізвище, ім’я, по батькові методичного керівника.