Подати заяву для вступу

Участь педагогічних працівників у семінарі-практикумі «Основні принципи застосування оздоблювальних матеріалів ТМ PLATO»

З метою ознайомлення з продукцією провідних виробників будівельних матеріалів, формування практичних вмінь щодо роботи з сучасними інструментами, механізмами та матеріалами для удосконалення майстерності педагогічних працівників та надання якісних освітніх послуг здобувачам освіти, розширення взаємовигідної співпраці з соціальними партнерами, будівельними організаціями у Державному навчальному закладі «Сумське міжрегіональне ВПУ» було організовано та проведено семінар-практикум «Основні принципи застосування оздоблювальних матеріалів ТМ РLATO». Даний захід проведено за участі ТДВ ««Siniat», провідних будівельних компаній Польщі та Білорусі KALETA, «Olejnik», навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Сумській області та за активної підтримки керівництва Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації й органів міського самоврядування.

Серед педагогічних працівників ( голів циклових комісій, майстрів виробничого навчання, викладачів спецдисциплін) професійної (професійно-технічної) освіти, роботодавців будівельного напрямку Сумського регіону були присутні й представники Роменського ВПУ, а саме Новак О. І. - голова циклової комісії, викладач спецдисциплін та Панченко А. І. - майстер виробничого навчання.

Директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, Вікторія Гробова, звертаючись до присутніх на семінарі зазначила, що регіональний ринок праці потребує кваліфікованих робітників, які володіють технологіями використання сучасних будівельних матеріалів. Підкреслила важливість таких практикумів, тому що вони створюють умови для розширення співпраці з роботодавцями та провідними вітчизняними і міжнародними виробниками.

Основна частина семінару розпочалася з ознайомлення керівником навчально-практичного центру ТДВ «Siniat» Олексієм Солоненком із структурою компанії та асортиментом і перевагами продукції, зокрема: ГК Plato, Арка, Plato Vognestop, Plato Akustik, Plato Filler.

Регіональні представники компанії «КАЛЕТА» (Володимир Стрілець, Володимир Ігнатов, директор) і компанії «Olejnik» (Роман Карпяк, Мар`ян Марець) в свою чергу надали інформацію учасникам семінару про асортимент і особливості використання малярного інструменту бренду «Olejnik» та про принципи роботи зі штукатурною станцією KALETA А4.

У практичній частині заходу викладачам, майстрам в/н, представникам будівельних організацій запропонували взяли участь у таких майстер-класах:

• Використання радіальних елементів гіпсокартонних конструкцій (демонстратори Леонід Рижак, спеціаліст із технічної підтримки та навчання компанії«Siniat» та Руслан Бокаров, представник компанії).

• Оздоблення стін механізованим способом нанесення штукатурки PLATO MultiStart штукатурною станцією KALETA А4. ( демонстратори Володимир Ігнатов, директор компанії «КАЛЕТА» та Володимир Стрілець, представник даної компанії).

До проведення заходу долучився НМЦ ПТО у Сумській області. Методистом Вітою Лубенець було проведено заняття ( методичний кейс) для голів циклових комісій, майстрів виробничого навчання, викладачів спецдисциплін професійної (професійно-технічної) освіти, на якому обговорено питання з розробки комплексних кваліфікаційних завдань відповідно до вимог ринку праці та розглянуто технологію складання і надано методичні рекомендації щодо структурних елементів ККЗ.

Після завершення навчання учасникам семінару-практикуму, які оволоділи новими знаннями, практичними навичками, ознайомилися з креативними підходами до вирішення виробничих завдань, було урочисто вручено сертифікати від ТДВ «Siniat» та інформаційні технічні матеріали від ТМ «PLATO».

Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
На фото: під час семінару-практикуму «Основні принципи застосування оздоблювальних матеріалів ТМ PLATO»