Подати заяву для вступу

Роменське ВПУ знову серед переможців

21 листопада 2018 року на базі державного професійно-технічного навчального закладу «Конотопське вище професійне училище» відбувся ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти. Вони проводяться з метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу учнівської молоді та підготовки до участі в зовнішньому незалежному оцінюванні закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

Участь у ІІ етапі взяло 115 учнів – переможців І етапу олімпіад з чотирьох предметів: українська мова та література, математика, історія України, англійська мова.

22 листопада 2018 року на базі Сумського центру професійно-технічної освіти були підбиті підсумки ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів серед учнів закладів професійно-технічної освіти області.

У олімпіаді із української мови та літератури за перемогу змагалися 30 учнів і дуже приємно, що наша учениця Анна Яцун (група ПП-2), яку готувала викладач Світлана Яцменко посіла ІІІ місце.

Вітаємо Анну та бажаємо й надалі зростати інтелектуально та творчо, відкриваючи нові грані наук!