Подати заяву для вступу

Участь Роменського ВПУ в засіданні Наглядової ради проекту «Публічно-приватне партнерство для поліпшення сантехнічної освіти в Україні»

У Міністерстві освіти і науки України 20 листопада 2018 року під головуванням заступника Міністра освіти і науки України Павла Хобзея відбулося засідання Наглядової ради проекту «Публічно-приватне партнерство для поліпшення сантехнічної освіти в Україні». Серед запрошених на засідання були представники Департаменту професійно-технічної освіти Міністерства освіти і науки, Ресурсного центру ГУРТ та професійно-технічних навчальних закладів - учасників проекту. ДПТНЗ «Роменське ВПУ» представляла Гайдук Р. І., завідувач практикою.

У ході роботи було підписано договір про співпрацю між Міністерством освіти і науки України в особі Павла Хобзея, Швейцарським бюро співробітництва в Україні в особі Тауша Хольгера та ТОВ «Геберіт Трейдінг» в особі генерального директора Олексія Ракова.

Під час засідання члени Наглядової ради затвердили статут проекту та обрали представника ПТНЗ до складу ради, яким став директор Кам`янець-Подільського ВПУ Чекригін Б. М. Після обговорення з учасниками засідання було затверджено план виконання проекту на період листопад 2018 – травень 2018 та призначено дати наступного засідання.

Звітуючи про роботу команди за 1 фазу українсько-швейцарського проекту тривалістю в 4 роки, було зазначено про досягнуті результати. Даний проект спрямований на підвищення якості підготовки сантехніків. У його межах на базі закладів профосвіти були відкриті навчально-практичні центри, які наповнені сучасним обладнанням. Вдалось утворити мережу центрів з професії “Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування” у кожній області. Крім того, на базі оновленого держстандарту створено 7 навчальних посібників із предметів спецпідготовки.

У своєму виступі Богдан Маслич, виконавчий директор Ресурсного центру ГУРТ, представив цілі, завдання та очікувані результати другої фази проекту, а також детальний план виконання на наступний період. Зазначив, що до проекту мають увійти кілька новацій. Серед них - обов`язкова наявність елементів дуальної освіти у закладі, сприяння працевлаштуванню випускників за фахом та моніторинг їх успішності, впровадження незалежної кваліфікаційної оцінки викладачів та майстрів тощо. Планується також покращити ефективність роботи навчально-практичних центрів, щоб вони могли надавати якісні платні послуги, зокрема, проводити підвищення кваліфікації фахівців.

Підводячи підсумки засідання Павло Хобзей акцентував увагу на стратегії впровадження проекту та досягненні запланованих результатах, які забезпечать ефективність підготовки за професією монтажник санітарно-технічних систем та устаткування.

Фото.
На фото: вітання із підписанням договору про співпрацю між Міністерством освіти і науки України в особі Павла Хобзея, Швейцарським бюро співробітництва в Україні в особі Тауша Хольгера та ТОВ «Геберіт Трейдінг» в особі генерального директора Олексія Ракова
Фото.
На фото: участь представника Роменського ВПУ Гайдук Р.І. у засіданні Наглядової ради проекту «Публічно-приватне партнерство для поліпшення сантехнічної освіти в Україні»