Подати заяву для вступу

Мітинг з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи

Указом Президента України від 13 лютого 2014 року №872 в Україні установлено День Гідності та Свободи, який відзначається щорічно 21 листопада. Сьогодні, за участі керівництва міста, громадських організацій, депутатів Роменської міської та Сумської обласної ради, громадськості та учнівської молоді відбувся мітинг та покладання квітів, до меморіального знаку Героям - борцям за незалежність України, Стелли Пам`яті загиблих учасників АТО.

Участь у мітингу взяли і представники ДПТНЗ «Роменське ВПУ», зокрема, заступник директора Гулак І. В., викладач Король А. М., практичний психолог Радчук Н. А. та учні групи ПП-2. Присутні хвилиною мовчання вшанували світлу пам`ять Героїв Небесної Сотні, загиблих воїнів АТО та запалили лампадки і свічки пам`яті та склали спільну молитву за загиблими героями, які віддали своє життя за свободу та європейський вибір своєї країни.

Сьогодні річниця, як народ України вийшов на вулиці, аби назавжди змінити своє життя. Річниця гордості, гідності та честі. Усе, що було до листопада 2013 року тепер видається якимось іншим, чужим життям. Так як було, тепер точно не буде ніколи… Ця революція, ця зима змінила українців назавжди, ми продемонстрували світові свою силу і волю, наш гімн, наш прапор – знають всюди. А нашу Небесну Сотню оплакують мільйони у всьому світу. Тож, наш священний обов`язок тепер – дати зрозуміти кожному – навіть найменша краплина крові була немарною.

Ще і ще раз повертаючись до революційних подій 2013-2014 років потрібно зазначити, що людей не організовували певні політичні сили. Все починалося без будь-яких агітаційних гасел та партійних прапорів. Єдиний символ Революції Гідності – прапор України. Єдиний духовний помічник – національний гімн. Нам не потрібно ніяких революційних пісень. «Ще не вмерла України…» – ось та композиція, від якої ідуть мурашки по шкірі, а серце починає битися частіше. В момент, коли сотні тисяч людей одночасно співають ці слова, як ніколи, відчувається те саме єднання. Українці – єдині, хай хто б не намагався нас розділити.

Кожен, хто вийшов на Майдан, заклав маленьку цеглинку в підвалини храму нашого майбутнього. На жаль, вже вкотре нам не дають його добудувати. Та варто пам`ятати, що разом ми – сила.

Слава Україні! Вічна пам`ять героям, що полягли в боротьбі за Україну! Герої не вмирають!

.
Фото.
Фото.
Фото.
На фото: мітинг з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи