Подати заяву для вступу

Участь працівників Роменського ВПУ у міжрайонному семінарі «Українська мілітарна культура»

За сприяння і підтримки комунальної установи Сумська обласна рада «Сумський обласний центр відпочинку, оздоровлення, туризму та військово-патріотичного виховання» та управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації 15 і 16 листопада 2018 року на базі Недригайлівського центру військово-патріотичного виховання, що діє при ДПТНЗ «Недригайлівське вище професійне училище», було проведено міжрайонний семінар «Українська мілітарна культура».

До участі у заході долучилися й працівники Роменського ВПУ, зокрема вчитель предмета «Захист Вітчини» Бурнос В. М та керівник центру військово-патріотичного виховання Гордієнко О. О.

Програмою заходу було передбачено проведення практичних занять «Надання домедичної допомоги», «Тактична медицина, евакуація пораненого з поля бою», «Поводження зі зброєю», «Топографія, орієнтування на місцевості», вивчення тактичних навичок роботи в команді, розгляд комплексу бойового екіпірування військовослужбовця тощо. Присутній на семінарі А.Свирид презентував для учасників діяльність громадської організації «Серця кіборгів», яку він очолює, та документальний фільм «Воїни духу».

Підбиваючи підсумки семінару, учасники заходу відзначили належну підготовку заходу та зазначили, що адміністрацією, педагогічним та учнівським колективами закладу проводиться значна робота із виховання справжніх патріотів, свідомих громадян нашої держави.

Фото.
Фото.
Фото.
На фото: міжрайонний семінар «Українська мілітарна культура»