Подати заяву для вступу

Через уроки виробничого навчання до вершин професійної майстерності

Сучасне будівництво, обслуговування житлових і виробничих будівель неможливе без монтажника санітарно-технічних систем і устаткування. Холодне і гаряче водопостачання, водовідведення, центральне опалення - всі ці комунікації та їх безперебійне функціонування залежать саме від нього. Сантехнічні роботи - важливий етап у будівництві, адже від їх якості залежить затишок і комфортне проживання мешканців у будинку. Монтажники не тільки проводять встановлення та регулювання нового сантехнічного обладнання, а й виконують ремонт, профілактичне обслуговування та заміну старого обладнання на сучасне. І, хоч їхня робота малопомітна для більшості людей, без неї життя і побут будуть позбавлені всіх тих благ, до яких ми звикли і до яких ставимося, як до чогось природного і постійного.

Виконувати саме такі складні операції вчаться учні групи МС на уроках виробничого навчання у Роменському ВПУ. Під умілим керівництвом досвідченого майстра виробничого навчання Богомола Сергія Олександровича учні добре орієнтуються в асортименті труб, фітингів, фасонних частин, арматури та засобів закріплювання; призначенні слюсарних інструментів, способах вимірювання діаметрів труб, фітингів та арматури.

Фото.
На фото: під час наочної демонстрації процесу спаювання труб

На уроках виробничого навчання вони вчаться розбирати та збирати запірну (вентилі, засувки, крани) арматуру; запобіжну (запобіжні клапани, зворотні клапани, повітроспускний клапан) та водорозбірну арматуру; виконувати монтаж трубопровідної та водорозбірної арматури чавунних та алюмінієвих радіаторів; встановляти та підключати металеві та біметалеві радіатори. У сучасній оновленій майстерні створено всі умови для відпрацювання учнями навичок виконання монтажу умивальників, мийок, раковин, унітазів, біде, надпідлогових чаш, пісуарів, ванн, душових піддонів та кабін.

Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
На фото: під час монтажу та демонтажу сантехнічного обладнання

Учні раціонально та ефективно організовують робочі місця, дотримуються норм технологічного процессу, методів і прийомів безпечного ведення робіт.

Фото.
На фото: наочна демонстрація учням складових металопластикових трубопроводів

Престижність даної професії сьогодні значно зростає, але залишається однією з найважчих і найскладніших. Особливо це стосується робіт із демонтажу старого сантехнічного обладнання та встановлення нового, що передбачає роботу в обмежених умовах стін і перегородок, обмеженого освітлення та інших незручностей. Саме тому майстер багато уваги приділяє виконанню і відпрацюванню таких робіт.

Фото.
На фото: учні відпрацьовують на уроці виробничого навчання вправи по опресовуванню системи опалення