Подати заяву для вступу

Зустріч практичного психолога ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Надії Радчук з учнями 9 класу ЗОШ №11

Практичним психологом ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Надією Радчук 14 листопада до міжнародного дня толерантності в читальному залі міської центральної бібліотеки для дорослих імені Бориса Антоненко – Давидовича було проведено зустріч з учнями 9 класу ЗОШ №11 на тему: «Конфлікти: причини виникнення та шляхи розв`язання». Вони розглянули позитивні та негативні сторони конфлікту, отримали уявлення про різні види конфліктних ситуацій та методи їх вирішення. Тренінг та проведена презентація були покликані розвивати в учнів комунікативні навички, терпимість, толерантність у ставленні до людей, вони надали можливість учасникам відпрацювати навички аналізу конфліктних ситуацій, знаходити конструктивні способів їх вирішення.

Головний спеціаліст Роменського бюро правової допомоги Максим Волошин проінформував учнів про їхні права та правила реагування в разі проявів булінгу в навчальному закладі, розповів про правове регулювання майбутнього закону, про запобігання жорсткого цькування та знущання у школі.

Презентація та відео-ролики представлені гостями під час заходу допоможуть учням виробити правильну лінію поведінки в конфліктних ситуаціях.

Фото.
Фото.
Фото.
На фото: практичним психологом ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Надією Радчук проведено зустріч з учнями 9 класу ЗОШ №11 на тему: «Конфлікти: причини виникнення та шляхи розв`язання»