Подати заяву для вступу

Проведено відкриту виховну годину у групі КК-1 «Україно – ти моя молитва»

Моя Україна

На світі багато чудових країн,

Мені наймиліша, найкраща країна,

Яка піднялася, мов Фенікс, з руїн,

Безсмертна моя Україна.

Саме такими словами розпочалася відкрита виховна година у групі КК-1 на тему «Україно – ти моя молитва», яку провела класний керівник Скляр Алла Анатоліївна.

На виховній годині велася розмова про ті цінності, які роблять нас сильнішими, зміцнюють і об`єднують нашу державу. Для цього було зроблено екскурс у минуле нашої держави, пригадано імена славетних українців. Адже кожен із нас має знати славетну історію нашої держави, шанобливо ставитися до української мови, поважати співвітчизників, які ціною власного життя відстоюють незалежність України.

Учні готували повідомлення до виховної години, які супроводжувалися мультимедійними презентаціями, та переглянули відео з кінофільму «Тарас Бульба», яке наочно показує, як карали за зраду рідній землі, своєму народові у давні часи. Також розповіли про цифри статистики та факти, які говорять нам, що ми живемо на багатій та щедрій землі. Адже на довгі роки Україна була позбавлена своєї державності. Вона була під владою Литви, Польщі, Австро-Угорщини, Росії. Боронитися довелося майже повсякчас. Звідусіль йшли на родючі українські землі незчисленні завойовники, щоб стати власниками щедрої землі. Але усі їхні спроби виявилися марними. Не міг допустити волелюбний народ, щоб його ненька-Україна схилялася перед кимсь на коліна, ставала годувальницею нахабних поневолювачів. Тому завжди, за будь-яких обставин, українці намагалися відстояти свої права, захистити рідну землю.

Алла Анатоліївна зауважила, що слава країни – це не лише її територія, мова, природні багатства, а головне – люди, які своїми здобутками прославляють країну на весь світ. Учні згадати найвидатніших з-поміж тих, чиї імена назавжди увійшли в історичну пам`ять, у душу народу українського.

Але як викладач української мови та літератури не могла Алла Анатоліївна не поговорити про українську мову, найдорожчий скарб, переданий нам попередніми поколіннями. Пригадавши слова Панаса Мирного: «Найбільше і найдорожче добро в кожного народу – це мова. Ота жива схованка людського духу, його багата скарбниця, в яку народ складає і своє давнє життя, і свої сподіванки, і розум, і досвід», вона розповіла історію становлення нашої мови.

Ми ще раз переконалися, що Україна – єдина, соборна, унітарна Держава. І для збереження її цілісності та незалежності відбулася революція гідності, де постраждали тисячі українських громадян, загинули сотні кращих синів нашої держави. Ми схиляємо голови перед пам`ятю загиблих і висловлюємо впевненість в тому, що наш народ зробить все можливе і не можливе, щоб в нашій країні запанував мир і спокій. Настане час і Україна буде успішною європейською державою. І саме молодь своїми знаннями, працею, здобутками має підносити її культуру, бути гідними своїх предків, любити рідну землю, берегти волю і незалежність України, поважати наш народ і нашу мелодійну мову.

Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
На фото: під час відкритої виховної години у групі КК-1 на тему «Україно – ти моя молитва», яку провела класний керівник Скляр Алла Анатоліївна