Подати заяву для вступу

Команда Роменського ВПУ посіла ІIІ місце у фіналі змагань із настільного тенісу

У вівторок, 13 листопада, в приміщенні спортивного залу Недригайлівського ВПУ відбулись фінальні змагання серед дівчат із настільного тенісу.

Змагання проводились із метою зміцнення здоров`я учнів, підвищення їх фізичної підготовленості, пропаганди здорового способу життя, розвитку гри в настільний теніс серед молоді, зміцнення дружніх стосунків між учнями. Участь у змаганнях взяли представники Сумського центру професійно-технічної освіти, Сумського ВПУ будівництва і дизайну, Сумського міжрегіонального ВПУ, Роменського ВПУ, Недригайлівського ВПУ, Кролевецького ВПУ та Шостинського ВПУ. Усі учасники були розділені на 2 підгрупи. Команді Роменського ВПУ випало змагатись із дівчатами із Сумського центру професійно-технічної освіти, Сумського ВПУ будівництва і дизайну та Шостинського ВПУ, у результаті виграних та програних партій вони посіли ІІ місце та зустрічалися з Недригайлівським ВПУ.

Змагання пройшли у дружній атмосфері, але напруженій боротьбі. За результатами змагань команда Роменського ВПУ у складі Шабеді Вікторії (група КК-2), Полуян Вікторії (група КК-2) та Ярмак Ірини (група К-1) посіла III місце. Вітаємо переможців і учасників змагань!

Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
На фото: команда Роменського ВПУ під час змагань із настільного тенісу