Подати заяву для вступу

Міжнародний конкурс з інформатики та комп`ютерної вправності «Бобер-2018»

Вже 11 раз поспіль учні Роменського ВПУ беруть участь у Міжнародному конкурсі з інформатики та комп`ютерної вправності «Бобер-2018», який проводиться з метою підвищення ІКТ-компетентності учнів, ознайомлення і зацікавлення сучасними інформаційними технологіями, комп`ютерною технікою та літературою, активізації творчої діяльності вчителів, надання статистичних даних результатів конкурсу для вдосконалення навчальних програм та підручників. Тож і 13 листопада під керівництвом викладачів інформатики Дівенко І. О. та Мартинішиної Ю. Ю. учні І-ІІІ курсів змагалися, виконуючи завдання з інформатики.

Конкурс спроводиться щорічно у першу неділю листопада спільно з Міжнародною Спільнотою “Бобер” (“International Beaver Community”), яка налічує на сьогодні 13 країн учасників.

Ідея конкурсу виникла в 2003 році під час проведення в США Міжнародної Олімпіади з Інформатики у керівника литовської команди проф. Валентини Дагєне. Там же з`явилась і назва конкурсу. Відомий американський вислів про працьовитих і цілеспрямованих людей– «Busy as a beaver». Тому симпатичний бобер став символом цього турніру.

Основними завданнями Конкурсу є:

-підвищення комп`ютерної грамотності учнів;

- впровадження сучасних інформаційних та комунікаційних технологій в організацію навчального процесу та позакласної роботи;

- ознайомлення і зацікавлення сучасними інформаційними технологіями, комп`ютерною технікою та літературою;

- активізація творчої діяльності вчителів;

- надання статистичних даних результатів Конкурсу для вироблення методичних рекомендацій щодо вдосконалення навчальних програм та підручників.

Завдання для учасників Конкурсу пропонуються та затверджуються щорічним форумом Міжнародної спільноти “Бобер” і поділяються на два типи: текстові завдання з чотирма варіантами відповіді, з яких потрібно обрати правильний, та інтерактивні завдання, у яких отримання правильної відповіді передбачало виконання відповідної послідовності операцій на комп`ютері.

Результати Конкурсу будуть оприлюднені не пізніше, ніж через два місяці після проведення змагань. Відзначення (нагородження й заохочення) учасників здійснюється за рахунок доброчинних внесків учасників та окремих спонсорів конкурсу. Кожний учень отримає спеціальний сертифікат учасника Конкурсу «Бобер» та інформаційно-тренувальний диск з відповідями та детальними рекомендаціями до розв`язків завдань, аналізом результатів конкурсу.

Сподіваємося на відмінні результати наших учнів.

Фото.
Фото.
На фото: учні Роменського ВПУ беруть участь у Міжнародному конкурсі з інформатики та комп`ютерної вправності «Бобер-2018»