Подати заяву для вступу

Інтерактивний захід «На порозі ЗНО-2019»

Одним із завдань кожного закладу загальної середньої освіти України є підготовка учнів до зовнішнього незалежного оцінювання. Правильно спланований та організований процес такої підготовки є фактором, що впливає на якість освіти випускників, сприяє підвищенню результативності складання ними державної підсумкової атестації формі ЗНО, створює атмосферу продуктивного співробітництва між усіма суб`єктами педагогічної діяльності. Саме тому викладачем української мови та літератури Яцменко С. М. було проведено для учнів ІІІ курсів інтерактивний захід «На порозі ЗНО-2019».

Викладач намагалася підвищити мотивацію учнів до складання зовнішнього незалежного оцінювання, нагадала порядок та особливості його проведення, наголосила на його перевагах і перспективах. За допомогою мультимедійної презентації навчала учнів алгоритму виконання тестових завдань різної форми. Вона також ознайомила із новинками навчальної літератури, яка може стати в нагоді при підготовці та рекомендувала учням узяти участь у пробному ЗНО з метою покращення їх адаптації до самої процедури.

Практичним психологом Радчук Н. А. було надано рекомендації для педагогічних працівників та учнів щодо підвищення рівня психологічної готовності до складання ЗНО. Вона провела психологічний тренінг, який був спрямований на зняття психологічної напруги в учнів перед участю у ЗНО, показала на практиці прийоми і вправи виходу із стресових ситуацій, роздала пам`ятки «Як запам`ятовувати матеріал».

Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
На фото: викладачем української мови та літератури Яцменко С. М. було проведено для учнів ІІІ курсів інтерактивний захід «На порозі ЗНО-2019»