Подати заяву для вступу

До Міжнародного Дня толерантності

16 листопада світ відзначає Міжнародний день толерантності. Не всім, може бути, знайоме це слово. І, на перший погляд, звучить воно абсолютно незрозуміло. Але сенс, який воно несе, дуже важливий для існування і розвитку людського суспільства. Нині толерантність розуміється перш за все як повага і визнання рівності, відмова від домінування та насилля, визнання права інших на свої думки та погляди. Отже, толерантність має на меті прийняття інших такими, якими вони є, і взаємодію з ними на основі згоди.

Кожна людина у своєму житті здійснює як толерантні, так й і нетолерантні вчинки. Але здатність вести себе толерантно може стати особистісною рисою і зможе забезпечити успіх у спілкуванні. Толерантні люди більше знають про свої недоліки та переваги. Вони критичні відносно до себе і не прагнуть у всіх бідах звинувачувати інших. Вони не перекладають відповідальність на інших. Толерантна людина не ділить світ на дві частини – чорне та біле, не робить акцент на розбіжностях між «своїми» та «чужими», тому готова вислухати та зрозуміти інші точки зору.

До Міжнародного Дня толерантності у Роменському ВПУ у групі ПП-1 соціальним педагогом Прокопенко Т. І. було проведено виховну годину «Що таке толерантність?». Присутні ознайомилися із презентацією «Що таке толерантність?», книжковою виставкою «Чим ти прекрасна, людино. Мода, врода чи краса душі». Користувачі жваво виконували вправи з толерантності, ознайомилися з ознаками толерантної людини, склали правила поведінки в навчальному закладі та в суспільстві, відповіли на питання: «Що таке добро?», «Що означає бути доброю людиною і робити добро?», «Як можна подарувати тепло?». Також переглянули мультфільм «Просто так», який чітко виховує риси толерантності у людини. Насамкінець заходу Тетяна Іванівна висловила слова вдячності за цікаво проведену виховну годину і побажала всім терпимості.

Отже, для того, щоб бути толерантною людиною потрібно самореалізовуватись, самовдосконалюватись, виховувати в собі ті якості, що будуть наповнювати наше буття тільки позитивними емоціями і кожною щасливою хвилинкою нашого життя. Бо тільки таким чином можна досягти єдності і взаєморозуміння, зберігаючи при цьому самобутність і унікальність. Спілкуймось толерантно, нехай кожен з нас пробудить в собі людські почуття щирості і доброти.

Фото.
На фото: у групі ПП-1 соціальним педагогом Прокопенко Т. І. було проведено виховну годину «Що таке толерантність?»