Подати заяву для вступу

Наші скорені висоти

Кращих знавців української мови серед учнівської та студентської молоді, їхніх педагогів-наставників згуртувала зала Сумського обласного драматичного театру з нагоди відкриття ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

У рамках заходу відбулися виставка робіт ужитково-прикладного мистецтва, флеш-моб «Крила надії», майстер-класи, святковий концерт, нагородження активних учасників Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика – учнів закладів загальної середньої, професійної (професійно-технічної) освіти, студентів закладів вищої освіти, учителів, викладачів української мови та літератури області.

Відкрив ХІХ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика виконавчий директор Ліги українських меценатів, голова Координаційної ради Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка Михайло СЛАБОШПИЦЬКИЙ. «Епітет міжнародний не заради гігантоманії внесений у назву цього конкурсу. Разом із нами, тут в Україні, конкурс відбуватиметься у всій світовій українській діаспорі», - акцентував увагу високопосадовець.

З вітальним словом до присутніх звернулися поважні гості. Куратор освітньої галузі області Вікторія ГРОБОВА подякувала організаторам конкурсу за честь для області проведення заходу такого рівня, освітянам та учням Сумщини за відданість рідному слову.

Голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО відзначив унікальну здатність української мови – об`єднувати, згуртовувати, консолідувати, згадав незліченні заслуги у становленні та розвитку нашої солов`їної видатних діячів минулого.

Заступник Міністра освіти і науки України Роман ГРЕБА, вітаючи учасників заходу, назвав Петра Яцика духовно потужним українцем і прикладом для наслідування, особистістю, яка сприяла активному відродженню нашого генетичного коду – рідної мови.

Знаковими стали слова голови журі конкурсу Павла ГРИЦЕНКА, який зауважив, що сьогодні Сумщина розпалила олімпійський вогонь україномовної естафети і дала сигнал всій Україні – ХІХ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика розпочався.

Приємним є той факт, що до списку перемог Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика Роменське ВПУ додало і своїх двох переможців: Анну Некроєнко та Юлію Дерев`янко.

Сповнені гордості й за викладача української мови Світлану Яцменко, яку відзначали і як члена журі ІVетапу конкурсу, і як творчого викладача.

Вітаємо наших талановитих викладача Світлану Яцменко та учнів Анну Некроєнко та Юлію Дерев`янко, які отримали чергову відзнаку своїх досягнень під час відкриття XIX Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика. Бажаємо не скидати обертів та досягнути нових вершин!

Неймовірна атмосфера урочистого та святкового заходу поєднала всіх учасників та гостей у єдину спільноту, для якої мова є скарбницею духовних надбань нації.

Фото.
Фото.
Фото.
На фото: пошановувачі українського слова
Фото.
Фото.
На фото: фото на згадку з поважними гостями
Фото.
На фото: викладач Світлана Яцменко отримує чергову відзнаку своїх досягнень
Фото.
На фото: наші зірочки також в сузір’ї талановитих знавців української мови
Фото.
На фото: переможці конкурсу ім. Петра Яцика з наставником, викладачем Світланою Яцменко