Подати заяву для вступу

У Роменському ВПУ відзначили свято Хелловіну

У ніч на 31 жовтня у більшості країн світу відзначається найстрашніше свято року – Хелловін. Ось і настало це найстрашніше свято року, яке є традиційним в Америці, хоча його історія почалася на території сучасних Великої Британії та Північної Ірландії. Символом Хелловіна є гарбуз, або по-іншому Світильник Джека, який становить собою вирізаний у вигляді голови гарбуз із підсвічуванням і має страхітливий вигляд. Свято почало масово відзначатися з XIX століття і стало популярним у всьому світі саме завдяки американській культурі. Зараз започатковане древніми кельтами свято - це щорічне шоу.

Віднедавна Хелловін став досить популярним і на території України. Молодь організовує тематичні вечірки, вулицями «гуляють» відьми, вампіри і зомбі, а в меню ресторанів з`являються страви з гарбузів.

Учні Роменського ВПУ приєдналися до проведення свята та створили для себе день «страшної радості» 31 жовтня. З метою ознайомлення з традиціями відзначення свята Хелловіну, на першому поверсі навчального закладу була організована виставка виробів до свята, створених в різних техніках та стилістиках, головним атрибутом якої став гарбуз.

Пам`ятайте, що, створюючи гарбуз на Хелловін, ви робите не просто аксесуар, а виготовляєте особливий амулет, захисний талісман від злих сил. Страшне обличчя з вогнем всередині буде відлякувати від вас все недобре та погане.

Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.

Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
На фото: під час відзначення свята Хелловіну в Роменському ВПУ