Подати заяву для вступу

ЗАКЛАД ОСВІТИ – БЕЗПЕЧНЕ СЕРЕДОВИЩЕ ДЛЯ ДІТЕЙ

У житті дітей та дорослих достатньо психотравмуючих ситуацій, які, незалежно від їх результатів, суттєво порушують базове почуття безпеки. Ідея закладу освіти як безпечного місця має в собі мету змінити традиції виховання і створити в закладі дійсно безпечне, комфортне для дітей середовище.

Питання реалізації всіх складових такого освітнього простору обговорено в рамках тренінгу «Формування стресостійкості у здобувачів освіти» для практичних психологів закладів вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації та професійної (професійно-технічної) освіти. Захід проходив 25 жовтня 2018 року на базі Машинобудівного коледжу Сумського державного університету під модеруванням методиста навчально-методичного центру психологічної служби комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти Анни Растрости. ДПТНЗ «Роменське ВПУ» представляла практичний психолог Надія Радчук.

Тренінг проводився з метою підвищення психологічної компетентності практичних психологів із питань підготовки педагогів до конструктивної взаємодії з підлітками як умови створення безпечного і комфортного освітнього середовища закладу.

Учасники відпрацювали технологію підвищення психологічної компетентності педагогів з питань розвитку стресостійкості в підлітків, визначилися з віковими особливостями підліткових реакцій на психотравмуючу ситуацію. Спеціалісти напрацювали низку технік педагогічного спілкування, що сприятимуть створенню безпечного освітнього простору, окресливши коло завдань та методів роботи педагогів з підлітками, які зазнали впливу травмуючої події.

Фото.
Фото.
Фото.
На фото: під час тренінгу «Формування стресостійкості у здобувачів освіти»