Подати заяву для вступу

Хто вникає в суть справи, матиме успіх…

25 жовтня 2018 року на базі Роменського ЦПО та РТМ відбувся психолого-педагогічний семінар з елементами флештренінгу "Вплив успіху вчителя на розвиток життєвої компетентності учнів", метою якого була самоактуалізація особистості педагогів; підвищення їх психологічної компетентності у використанні методу “флештренінг” та профілактика емоційного вигорання через релаксацію.

Участь у заході взяли педагоги-організатори шкіл міста та соціальний педагог Роменського ВПУ Тетяна Прокопенко. Вони визначали ознаки життєвого успіху, акцентувати увагу на особистісних якостях педагога, які допомагають досягти успіху. Розглядалися питання: що таке справжній успіх; ситуація успіху в житті вчителя; ситуація успіху в житті учня.

Такий новий напрямок в арт-терапії як флештренінг розроблений для роботи з дорослими людьми, він допомагає розслабитись, переосмислити свій внутрішній світ, досягти позитивних змін інтелектуального, емоційного та особистісного розвитку, розширити діапазон можливих способів поведінки. Це завжди творчий, захоплюючий процес самопізнання та обговорення проблеми за допомогою музичного відеоряду в психологічно безпечному просторі.

Фото.
Фото.
Фото.
На фото: під час психолого-педагогічного семінару "Вплив успіху вчителя на розвиток життєвої компетентності учнів"