Подати заяву для вступу

25 жовтня учні у Роменському ВПУ виконували завдання І етапу олімпіади з англійської мови

25 жовтня у Роменському ВПУ було проведено І етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови, учасниками якої стали учні третіх курсів та всі бажаючі позмагатися та перевірити власні знання.

Олімпіада з іноземної мови проводилась із метою стимулювання творчого самовдосконалення та розвитку обдарованих учнів, підвищення рівня знань молоді, активізації навчально-виховної роботи, підвищення інтересу до вивчення англійської мови та подальшого вдосконалення комунікативних умінь.

Завдання олімпіади були у формі тестування. Усі учасники продемонстрували власні рівні навчальних знань, вміння сприймати інформацію та опрацьовувати її, володіння різнопрофільною лексикою та здатність оперувати нею в різних мовленнєвих ситуаціях.

Українська молодь – майбутня еліта нації нашої держави, неоціненний скарб України. Наполегливість, ерудованість, вміння сконцентруватись, жага до знань і перемоги стали рушійною силою інтелектуальних змагань. Бажання вчитися і пізнавати нові грані предмету – все це притаманне учасникам І етапу всеукраїнської олімпіади з англійської мови.