Подати заяву для вступу

Проведено олімпіаду з історії України

Життя вимагає нового розуміння історії України, повернення із забуття цілого ряду подій, явищ, осіб, героїчних вчинків наших предків, правди про захисників, духовних просвітителів рідної землі, тому курс «Історії України» спрямований на поглиблення знань учнів з історії своєї Батьківщини, підвищення їх загальної культури на етапі національного відродження України.

23 жовтня у Роменському ВПУ було проведено І етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії України, учасниками якої стали учні третіх курсів та всі бажаючі перевірити власні знання. Метою проведення олімпіади є виявлення творчих здібностей учнів, підвищення їх навчальної активності, популяризація історії України та підготовка до здачі ДПА у формі ЗНО.

Олімпіада проводилась як теоретичне змагання учнів на предмет знання історичних процесів та фактів розвитку української держави. Необхідно відзначити високу активність молоді, що свідчить про цікавість до історії та розуміння важливості даного предмету у житті кожного громадянина України.

Вітаємо наших переможців та бажаємо їм подальших успіхів в навчанні та інтелектуальних змаганнях.