Подати заяву для вступу

Проведено олімпіаду з математики

Основними завданнями проведення учнівської олімпіади із математики є стимулювання творчого самовдосконалення дитини, учнівської молоді, виявлення та розвиток обдарованих учнів. Проведення учнівської олімпіади сприяє залученню учнів до свідомої та цілеспрямованої пошукової діяльності з розв`язування нестандартних задач і вирішення проблемних ситуацій, привчає учнів до організованості, виховує волю до перемоги, наполегливість, самостійність, відповідальність.

22 жовтня у Роменському ВПУ було проведено І етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики, учасниками якої стали учні третіх курсів та всі бажаючі перевірити власні знання. ЇЇ проведення дає можливість проаналізувати ефективність системи роботи з обдарованою учнівською молоддю та визначити шляхи її удосконалення. Розвиток індивідуальних здібностей та обдарованості дітей, забезпечення умов їхньої самореалізації є одним із завдань кожного вчителя математики.

Комплект олімпіадних завдань охоплював вивчений учнями матеріал з різних розділів курсу математики відповідно до програми для загальноосвітніх навчальних закладів за попередні роки навчання та з тем, які учні повинні були опанувати до терміну проведення олімпіади.