Подати заяву для вступу

Батьківські збори учнів І курсу

19 жовтня в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшли батьківські збори учнів першого курсу.

Було обговорено ряд питань щодо життєдіяльності навчального закладу та організації освітнього процесу.

Перед батьками виступила заступник директора з навчально-виробничої роботи Надія Григорівна Міщенко, яка розповіла про проходження виробничої практики та закріплення теоретичних знань на практиці, також звернула увагу на питаннях дотримання техніки безпеки в навчальному закладі під час уроків.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Ірина Василівна Гулак зупинилася у на загальних питаннях функціонування навчального закладу та звернула увагу батьків на виховну складову освітнього процесу. Наголосила на дотриманні правил внутрішнього розпорядку в навчальному закладі, умов та правил проживання в гуртожитку, харчуванні, залученні молоді до проведення виховних заходів та гурткової діяльності. Окремо Ірина Василівна зупинилась на отриманні пільг учнями із малозабезпечених та багатодітних сімей та тих, у кого батьки є учасниками АТО.

Заступник директора проаналізувала результати анкетування першокурсників,повідомивши, що учням подобається навчальний заклад, уроки виробничого навчання, харчування в їдальні. Закликала у разі появи проблем звертатися до неї особисто або до психологічної служби навчального закладу, нагадавши, що в училищі працює скринька довіри та телефон довіри психологічної служби: 097-10-10-981.

Після загальних зборів батьки мали змогу поспілкуватися з класними керівниками та майстрами виробничого навчання своїй дітей і детальніше обговорити питання, що стосуються окремо кожної групи.

Фото.
Фото.
Фото.
На фото: батьківські збори учнів першого курсу