Подати заяву для вступу

У Ромнах провели ходу за свободу з нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми

Кожна людина народжується вільною і всі мають пам`ятати, що людина не може бути предметом торгівлі. А жорстоке сьогодення дає зовсім іншу інформацію. Серед форм торгівлі людьми чітко виражені п`ять: трудова експлуатація, торгівля органами, сексуальна експлуатація, втягнення у злочинну діяльність та примусове жебрацтво. Торгівля людьми вважається особливо тяжким злочином в Україні. Стаття 149 ККУ передбачає, що такі злочини караються позбавлення волі на строк від 3 до 15 років.

На жаль, в нашій країні торгівля людьми на третьому місці після незаконної торгівлі наркотиками та зброєю. В структурі Національної поліції був створений спеціальний підрозділ для того, щоб попереджувати, виявляти та карати винних за злочини, пов`язані з торгівлею людьми.

По всьому світу мільйони чоловіків, жінок і дітей перебувають у рабстві. За останніми оцінками їх нараховують від двадцяти семи до більш ніж сорока мільйонів осіб і вдається врятувати лише 1-2 відсотки потерпілих. В Україні за роки незалежності 230 тисяч осіб постраждали від торгівлі людьми, яка стала глобальним злочинним бізнесом, сучасною формою рабства, що грубо порушує права людини.

18 жовтня по всьому світу були проведені інформаційні акції відповідно до встановленого у 2013 року Генеральною Асамблеєю ООН Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми. В Україні у 2018 році до цього заходу долучилися усі обласні центри та міста країни. Серед них і наше місто Ромни, яке приєдналося до щорічної всесвітньої акції «Хода за свободу» з нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми. Не могли оминути цей захід і працівники та учні Роменського ВПУ, які разом із активістами пройшли центром міста аби об`єднати зусилля для подолання хвороби 21-го століття – сучасного рабства.

Акція відбулася під патронатом Міністерства соціальної політики України, за підтримки Представництва неурядової громадської організації А 21, Організації з безпеки та співробітництва в Європі, Міжнародної організації з міграції та місцевих державних адміністрацій.

Це - мовчазна і мирна хода, яку організовують вже п`ять років поспіль на захист мільйонів чоловіків, жінок та дітей, які зараз знаходяться у рабстві. Основна мета акції – роз`яснити громадянам існування проблеми торгівлі людьми та шляхів подолання цього страшного злочину.

Фото
Фото
Фото
На фото: під час ходи за свободу з нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми
Фото
На фото: Н.А. Радчук, практичний психолог Роменського ВПУ, провела анкетування серед учнів училища «Що ти знаєш про торгівлю людьми?»