Подати заяву для вступу

Герої поряд з нами

Родина - це природний осередок найглибших людських почуттів, де дитина засвоює основи моралі серцем і душею, де розвиваються почуття доброти, чуйності, совісті, любові до всього живого. У родинному середовищі по особливому сприймаються звичаї, традиції, рідна природа, спогади старших. Важливо, щоб діти усвідомили, що вони не просто споживачі багатств рідної землі, а її творці, захисники. З дитинства кожен батько та мати хочуть закласти у своїх нащадках готовність зберігати і підтримувати багатства рідного краю. Плекаючи у у них почуття любові до Батьківщини, виховуючи майбутніх громадян держави, дорослі мають прищепити глибоку повагу і турботливе ставлення до своєї рідної землі. Саме такими засадами керувались працівники Роменського ВПУ Гайдук Руслана Іванівна, завідуюча виробничою практикою, Салій Людмила Василівна, фельдшер, та Демченко Марія Михайлівна, майстер виробничого навчання, виховуючи синів Дениса, Дмитра та Максима, які вже не один рік працюють у Міжрегіональному центрі швидкого реагування ДСНС України.

12 жовтня у Міжрегіональному центрі відбулися урочистості з нагоди Дня Захисника України. Війна на сході країни додала в перелік надзвичайних ситуацій ще один пункт — захист громадян не тільки від природних катаклізмів та техногенних чинників, а й від агресивних дій недружньої країни – сусідки, що призвело до катастрофічних наслідків на Донбасі, у регіоні з п`ятимільйонним населенням. Буквально з перших днів військового конфлікту бійці Міжрегіонального центру вирушили на Схід нашої держави, щоб допомогти місцевому населенню. Серед них були і Гайдук Денис, Демченко Максим та Салій Дмитро. Кожен розумів, що піддає ризику власне життя, але завжди з честю виконував свій професійний обов`язок, рятуючи постраждалих у складних надзвичайних ситуаціях. Вони доставляли та роздавали гуманітарну допомогу, відбудовували пошкоджені об`єкти, будівлі соціальної інфраструктури та приватні домівки, вилучали та знищували вибухонебезпечні предмети. Молоді хлопці за це нагороджені відзнаками Президента України «За участь в антитерористичній операції».

Фото. 19.10.2018
Фото. 19.10.2018
Фото. 19.10.2018
На фото: під час нагородження відзнаками Президента України «За участь в антитерористичній операції»

Ми щиро дякуємо нашим захисникам за мужність та самовідданість, вірність обраній професії, за гідне продовження найкращих традицій нашого народу, а службу в справі зміцнення та підвищення безпеки нашої держави та готовність прийти на допомогу за будь-яких обставин. А батькам велика подяка за те, що виростили гідних синів, прищепивши їм глибоку повагу і турботливе ставлення до своєї Батьківщини.