Подати заяву для вступу

У Роменському ВПУ проведено І етап олімпіади з української мови

Мова народу – це найбільший національний скарб
і ми всі маємо його оберігати,
в тому числі й авторитетними державними заходами...
О.Гончар

Олімпіада з української мови і літератури – одна з найпрестижніших. До неї завжди звернута особлива увага, ставляться високі вимоги. Адже це випробування не тільки вміння правильно розставити розділові знаки, узгодити відмінки. Це ще й екзамен на громадянськість, особистісну зрілість.

16 жовтня 2018 року в Роменському ВПУ було проведено І етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури, учасниками якої стали учні третіх курсів та всі бажаючі перевірити власні знання.

Олімпіадні завдання охоплювали програмовий матеріал із різних розділів курсу української мови та літератури за попередні роки навчання й дали можливість перевірити рівень знань учнів, котрі за кілька місяців складатимуть ЗНО з української мови. Виконуючи завдання у вигляді тестів, учні вкотре довели, що молодь любить, шанує і прагне знати рідну мову. Щиро бажаємо перемоги нашим учням у наступних етапах.

Фото. 16.10.2018
Фото. 16.10.2018
Фото. 16.10.2018
На фото: під час виконання завдань І етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури учнями Роменського ВПУ