Подати заяву для вступу

Будуймо кар`єру разом

Центр розвитку професійної кар`єри покликаний сприяти працевлаштуванню випускників, адаптації їх у практичній діяльності, підтримки зворотного зв`язку, здійснення моніторингу розвитку їх кар`єри.

Кожного року до навчального закладу вступає нове покоління учнів, які за декілька років буде кваліфікованими фахівцями.

Протягом тижня з учнями навчального закладу проведено ряд заходів з питань підняття престижності навчання за професіями, ознайомлення молоді зі шляхами професійного зростання, освітніми та кар`єрними можливостями.

Міщенко Н.Г., заступник директора з НВР працювала з учнями над темою «Визначаємо свій професійний потенціал», обговорюючи питання створення умов для становлення особистості, спрямованої на саморозвиток та самовдосконалення; формування позитивного ставлення до професії, яку вони обрали; проектування шляхів свого професійного зростання; формування адекватного уявлення учнів про свій професійний потенціал на основі самодіагностики.

Фото. 15.10.2018
Фото. 15.10.2018
Фото. 15.10.2018
Фото. 15.10.2018
Фото. 15.10.2018
На фото: Міщенко Н.Г., заступник директора з НВР працює з учнями над темою «Визначаємо свій професійний потенціал»

Гайдук Р.І., завідувач практики навчального закладу, спільно з фахівцем кафе «Челентано» Отрішко О.В. обговорили питання існуючих вакансій та місць для проходження виробничої практики та стажування учнів на виробництві, узгодили зміст та робочі програми щодо їх організації, визначили терміни.

Фото. 15.10.2018
На фото: під час обговорення питань виробничої практики та стажування учнів Роменського ВПУ

Практичним психологом Радчук Н.А. проведено для учнів тренінг «Запрограмуй свій успіх», під час якого вони планували своє майбутнє, отримали поради щодо подолання труднощів, шляхів уникнення бар`єрів спілкування.

Фото. 15.10.2018
На фото: під час тренінгу «Запрограмуй свій успіх»

Соціальний педагог Прокопенко Т.І. під час заняття «Як прийняти рішення» ознайомила підлітків із алгоритмом прийняття рішень, що будуть сприяти усвідомленню особистої відповідальності при ставленні до майбутньої трудової діяльності.

Фото. 15.10.2018
На фото: під час заняття «Як прийняти рішення»

11 жовтня спільно з заступником начальника відділу активної підтримки безробітних Роменської міськрайонної філії Сумського обласного центу зайнятості Шумаковою А.М. проведено консультативну роботу з учнями першого курсу за професією «Продавець продовольчих товарів, продавець непродовольчих товарів» щодо складання відеорезюме. Анна Миколаївна зазначила, що це найефективніший інструмент пошуку роботи, тому що дуже важливо відразу привернути увагу роботодавця, зацікавити його й спонукати призначити вам інтерв`ю. При створенні резюме потрібно пам`ятати про те, що воно стане вашою візитною карткою й повинно виділяти вас із усього потоку людей, що шукають роботу.

Фото. 15.10.2018
Фото. 15.10.2018
На фото: консультативна робота з заступником начальника відділу активної підтримки безробітних Роменської міськрайонної філії Сумського обласного центу зайнятості Шумаковою А.М.

Волошин М.М., головний спеціаліст Роменського бюро правової підготовки, надав консультацію щодо прав та обов`язків молоді, наголосив на дотриманні навичок правомірної поведінки, негативному ставленні до правопорушень, вмінні протистояти негативним впливам та радив розвивати вміння висловлювати власні погляди й думки з різних питань. Учні мали змогу переглянути відеоролики з недопущення проявів булінгу. Фахівець наголосив на необхідності вчитися будувати стосунки з людьми, бути впевненими в собі, уміти правильно оцінювати свої можливості та вчинки.

Фото. 15.10.2018
Фото. 15.10.2018
Фото. 15.10.2018
Фото. 15.10.2018
На фото: Волошин М.М., головний спеціаліст Роменського бюро правової підготовки, надав консультацію щодо прав та обов`язків молоді

Ряд заходів, що пройшли протягом тижня, викликав інтерес серед учнів Роменського ВПУ, сприяв формуванню активної громадської позиції та навичок у сфері кар`єрного зростання. Учасники з отримали цікаву й змістовну інформацію, досвід, можливість поспілкуватися, обмінятися думками, знайти шляхи вирішення проблем із питань подальшого навчання, працевлаштування та можливості побудови власної кар`єри.