Подати заяву для вступу

Зустріч учнів Роменського ВПУ із старшим інспектором ювенальної поліції Ситником Д. М.

Сьогодні, як ніколи зростає співпраця навчального закладу з працівниками правоохоронних органів, адже профілактична робота дає можливість виробляти в молоді вміння діяти в конфліктних ситуаціях, приймати правильні рішення, володіти навичками самозбереження, знати свої права та обов`язки.

9 жовтня 2018 року до учнів Роменського ВПУ, які мешкають у гуртожитку, завітав старший інспектор ювенальної поліції Ситник Д. М. з лекцією з превентивного виховання та роз`яснювально-профілактичною бесідою щодо вчинення правопорушень у підлітковому середовищі.

Під час зустрічі він нагадав присутнім про правила поводження у громадських місцях, ознайомив із найрозповсюдженішими видами правопорушень, які зустрічаються у молодіжному середовищі та на вулиці, обговорив правила безпечного поводження в Інтернеті та звернув увагу на види відповідальності учнів та їх батьків за скоєні правопорушення.

Учні уважно слухали розповідь правоохоронця про особливості кримінальної відповідальності неповнолітніх та підстави адміністративної відповідальності. Окрім загальної теорії, під час правової бесіди він навів конкретні приклади неприємних ситуацій, у які іноді потрапляє молодь через власну необережність.

Організація бесід і зустрічей учнів із правоохоронцями є традиційною формою превентивної роботи у навчальному закладі, вона дозволяє учням реальніше і глибше зрозуміти всю небезпечність негативних наслідків протиправної поведінки і не допускати її в майбутньому.

Адміністрація навчального закладу та учнівський колектив вдячні представникам даної служби за співпрацю та високий професіоналізм та сподіваються на подальші зустрічі, адже краще попередити будь яку неприємну ситуацію, а ніж потім її вирішувати.

Фото. 11.10.2018
Фото. 11.10.2018
На фото: під час зустрічі учнів Роменського ВПУ із старшим інспектором ювенальної поліції Ситником Д. М.