Подати заяву для вступу

Яка лінійка без грамот і медалей?

9 жовтня 2018 року на подвір`ї ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшла чергова загальноучилищна лінійка, де зібралися учнівський та педагогічний колективи.

Фото. 09.10.2018
На фото: під час загальноучилищної лінійки

Заступник директора з ВР Міщенко Н. Г. донесла до присутніх інформацію про участь нашого навчального закладу в Міжнародному конкурсі ресторанних технологій «BestCookFest-2018» серед фахівців та юніорів з кулінарного і кондитерського мистецтва, ресторанного сервісу та сомел`є. ДПТНЗ «Роменське ВПУ» представляв учень групи КК-4 Матвієнко Олексій, який брав участь у арт-класі з кондитерського мистецтва, представляючи роботу з мастики «Рояль» та композицію з солоного тіста «Старий млин».

За ці дві роботи учень Роменського ВПУ Матвієнко Олексій був нагороджений Дипломами ІІ та ІІІ ступенів та срібною (за композицію «Рояль») і бронзовою (за композицію з солоного тіста «Старий млин») медалями, які на лінійці вручив йому директор Роменського ВПУ Павло Іванович Помаран.

Фото. 09.10.2018
На фото: під час вручення нагород учню Роменського ВПУ Матвієнко Олексію директором навчального закладу Павлом Помараном

Заступник директора з НВ роботи Гулак І. В. оголосила учням про проведення загальноучилищних батьківських зборів для І курсу, які відбудуться 19.10.2018 року о 10.00, а для учнів ІІ -VІ курсів – 26.10 2018 року. Нагадала також про старт загальноучилищного конкурсу «У пошуках зірок».

Викладач фізичного виховання Віктор Олексійович Савченко нагородив Грамотами учасників спортивних змагань із легкоатлетичного кросу в залік спартакіади училища, які відбулися 3 жовтня на міському стадіоні імені В. Окіпного серед учнів І-V курсів.

У бігу на дистанції – 500 метрів серед дівчат кращі результати показали:

І місце – Полуян Вікторія, гр.КК-2;

ІІ місце – Ярмак Ірина, гр. К-1;

ІІІ місце – Скрипка Катерина, гр. КК-1.

Серед хлопців кращими на дистанції у 1000 метрів стали:

І місце – Васін Олег, гр. К-1;

ІІ місце – Костюк Михайло, гр. МШП-2;

ІІІ місце – Даценко Дмитро, гр. АСЕ-2.

Грамоти отримали представники команд, що взяли участь у змаганнях із міні-футболу: І місце - команда гр. АСЕ-4, ІІ місце – команда гр. АСЕ-1, ІІІ місце – команда гр. МШП-2. Також Віктор Олексійович оголосив про початок роботи гуртка із настільного тенісу, який працюватиме із понеділка по четвер, запросив усіх бажаючих приходити на тренування.

Фото. 09.10.2018
Фото. 09.10.2018
Фото. 09.10.2018
Фото. 09.10.2018
Фото. 09.10.2018
Фото. 09.10.2018
На фото: під час нагородження Грамотами учасників спортивних змагань

Заступник директора з навчально-методичної роботи Тетяна Яківна Рукавичка звернулася до присутніх із інформацією про початок із 16 жовтня І етапу олімпіад із загальноосвітніх предметів, а саме із української мови та літератури, історії, математики та іноземної мови. Наголосила, що участь у них беруть всі учні ІІІ курсів, а решта учнів І-ІІ курсів можуть виконати завдання за бажанням, щоб перевірити власні знання.