Подати заяву для вступу

Привітання директора ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Павла Помарана з Днем працівників освіти!

Шановні колеги-освітяни!
Шановний педагогічний колектив та ветерани праці ДПТНЗ «Роменське ВПУ»!
Від щирого серця вітаю Вас зі святом – Днем працівника освіти!

Велика шана Вам за гуманну і благородну справу – виховання підростаючого покоління. Завдяки Вам наша молодь виховується на справжніх зразках патріотизму, порядності, поваги і любові до держави та рідного краю. Прийміть щиру вдячність за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання.

Високе покликання Педагога є визначальним для держави і суспільства, адже саме освітяни своєю працею формують щасливе майбутнє України, її економічне процвітання й духовне відродження.

Хай же на цьому благородному шляху вас завжди супроводжують успіхи. Хай щедрою буде до вас доля, оминають життєві негаразди, а ваші серця зігріває людська довіра та любов. Пам`ятайте, що без Вас цей світ буде набагато гіршим, адже саме освітяни дають надію людству на подальший розвиток!

Хай над Вами завжди сяє зірка людської вдячності всіх тих, кого Ви вивели в самостійне життя і кому дали найнеобхідніше – знання і вміння. Невичерпної наснаги й оптимізму в помислах і справах, добробуту, життєдайної сили та безхмарних, мирних та світлих днів! З професійним святом!

З повагою, директор ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Павло Помаран
Фото 1. 04.10.2018