Подати заяву для вступу

ДОПОМОГА БІЙЦЯМ АТО

Події в Україні сколихнули громадськість. Попри усі труднощі, які Україні доводиться долати, вражає згуртованість, патріотизм та небайдужість тисяч українців. Волонтерство стало масовим явищем, засновується на добровільності, співчутті, солідарності з потребами та ідеями інших, а також глибокій повазі до всіх людей. Нині доброчинність і чуйність людей є в усіх сферах життя. Волонтери стали справжніми ангелами-охоронцями для багатьох громадян, що потребують допомоги.

ДПТНЗ «Роменське ВПУ» не може залишатися осторонь історичних подій, які відбуваються в Україні. В умовах неоголошеної війни, яка ведеться на сході країни, наш громадянський обовязок - допомогти та підтримати бійців Збройних сил України, всіх військових формувань, що захищають нашу Батьківщину та нашу свободу.

21 вересня від учнівського та педагогічного колективів у зону АТО знову були передані невеликі дарунки – це різні продукти харчування, смачні пиріжки та тістечка, приготовані руками майстрів та учнів.

Сподіваємося, що підтримка працівників професійно-технічної освіти, учнівських колективів ПТНЗ додасть воїнам наснаги та впевненості у тому, що вдома про них думають і піклуються, і що Україна є неподільною державою, де живуть справді щирі, чуйні люди, здатні творити добро.

Фото 1. 22.09.2018
На фото: дарунки бійцям АТО від учнівського та педагогічного колективів Роменського ВПУ