Подати заяву для вступу

У Роменському ВПУ розпочався Тиждень фізичної культури

Сприяння здоров`ю та здоровому способу життя визначене законодавством України як один з основних напрямів державної політики охорони здоров`я. Тому одним із основних стратегічних завдань національної освіти є виховання учнівської молоді в дусі відповідального ставлення до власного здоров`я і здоров`я оточуючих, як до найвищої індивідуальної та суспільної цінності.

У формуванні здорового способу життя, духовного та фізичного розвитку підростаючого покоління велике значення мають заняття фізичною культурою та спортом. Заняття фізичними вправами зміцнюють здоров`я, підвищують нервово-психічну активність до емоційних стресів, підтримують фізичну і розумову працездатність.

Тож враховуючи вищезазначене та «…на підтримку ініціативи фізкультурних і спортивних організацій та об`єднань громадян…» згідно з Указом Президента України «Про День фізкультури і спорту» від 29 червня 1994 року № 340/94 в Україні встановлено свято День фізкультури і спорту, яке відзначається щорічно у другу суботу вересня.

У ДПТНЗ «Роменське ВПУ» склалася добра традиція - відзначати День фізичної культури і спорту Тижнем фізичних знань і умінь, який розпочався 17.09.2018 року.

Програма тижня:

1. Змагання із міні-футболу.

2. Змагання із настільного тенісу.

3. Посвята в першокурсники.

4. Спортивна гра «Нумо, хлопці».