Подати заяву для вступу

Роменське ВПУ влітку активно працює

24 серпня 2018 року в селищі Подопригори відбувся щорічний фестиваль Kvartal Fest в урочищі між двох пагорбів. На нього з`їжджалися українці з усіх регіонів країни. Крім концертів артистів на величезній території під відкритим небом проходив ярмарок, різноманітні конкурси, парад вишиванок і багато іншого.

Із метою популяризації системи професійної освіти, поширення позитивного іміджу закладів професійної (професійно-технічної) освіти працівники ДПТНЗ «Роменське ВПУ» розповідали про свій навчальний заклад та роздавали профорієнтаційні брошури, буклети.

Фото 1. 26.08.2018
Фото 2. 26.08.2018
Фото 3. 26.08.2018
На фото: під час роздачі профорієнтаційних матеріалів учасникам свята

25 серпня знову вчителі та майстри училища підготувало цікаві матеріали на день села Хмелів. Викладач Філімонова Альона Вікторівна, яка вчить учнів професії кухар, кондитер, демонструвала майстер-клас із застосуванням шоколадного фонтану. Усі присутні із захопленям спостерігали за декоруванням солодощів та з радістю ними смакували.

Наряду із відеопрезентаціями було виставлено безліч матеріалів про навчальний заклад, роздавалися інформаційні буклети. Багато людей із цікавістю відвідали нашу експозицію, малеча з радістю грали у спортивні ігри, за що отримували солодощі, дорослі брали участь у безпрограшній лотареї, продавці торгували різними солодощами та смаколиками.

Усі отримали безліч корисної інформації про навчальний заклад та море позитивних емоцій!

Фото 4. 26.08.2018
Фото 5. 26.08.2018
Фото 6. 26.08.2018
На фото: викладачі та майстри в/н Роменського ВПУ під час святкування дня села Хмелів