Подати заяву для вступу

Відзначення Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України

23.08.2018 року в місті Ромни відбувся урочистий мітинг із нагоди Дня Державного Прапора України, в якому взяли участь керівництво міста, депутати обласної та міської рад, представники політичних партій, громадських організацій, освітяни та громадськість міста. До заходу приєдналися і представники ДПТНЗ «Роменське ВПУ» вшанувати державну символіку та багатовікову історію українського державотворення.

Із словами вітання до присутніх звернувся міський голова Сергій Салатун, який акцентував увагу на важливості поваги громадян до символіки своєї держави, яка є невід’ємною ознакою патріотизму та високої правової культури. Під звучання Гімну був урочисто піднятий Державний Прапор України.

Наступного дня, 24 серпня, вся Україна святкувала державне свято - День Незалежності. В цей день в 1991 р. Верховною Радою був підтриманий Акт проголошення незалежності України, з якого починається історія держави Україна в її сучасному вигляді. З нагоди Дня Незалежності України в місті Ромни пройшло безліч заходів та акцій. Приєдналися до проведення заходів і працівники ДПТНЗ «Роменське ВПУ».

Святкування розпочалися мітингом із нагоди річниці Незалежності біля пам’ятника Т.Г.Шевченка, до підніжжя якого лягли численні квіти та вінки. Колектив училища також взяв участь у щорічній акції «Вишивана моя Україна» і разом з усіма бажаючими пройшовся святковою ходою в традиційному українському одязі – вишиванці. Молодь та громада міста крокувала центральною вулицею Ромен, прославляючи та возвеличуючи нашу неньку Україну. Вже кілька років поспіль незмінним атрибутом свята є вишите панно в символічних синьо-жовтих кольорах зі словами «Боже, Україну збережи! Нескорена нація» та українські рушники з надписом «Слава Україні! Героям Слава».

Фото 1. 25.08.2018
На фото: мітинг із нагоди річниці Незалежності біля пам’ятника Т.Г.Шевченка
Фото 2. 25.08.2018
На фото: колектив училища взяв участь у щорічній акції «Вишивана моя Україна» і разом з усіма бажаючими пройшовся святковою ходою в традиційному українському одязі – вишиванці