Подати заяву для вступу

Колектив ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відвідав Межигі́р`я

Щороку влітку колектив ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відвідує різноманітні дивовижні місця країни, їздить на екскурсії, вивчаючи світ навколо, знайомлячись з пам`ятками історії та культури. Такі поїздки вже стали традицією. Протягом останніх років училищна родина побувала на Чернігівщині, відвідала Сорочинську ярмарку, національний історико-краєзнавчий заповідник «Качанівка» та історичну пам`ятку - гетьманську столицю м. Батурин, минулого року побували в Переяслав-Хмельницькому.

Цього року працівники навчального закладу відвідали Національний парк Межигір`я. «Межигі́р`я» — колишня приватна резиденція Віктора Януковича в селі Нові Петрівці Вишгородського району Київської області, яку він займав з 2002 по 2014 роки. З 1935 до 2007 року Межигір`я було державною урядовою резиденцією, поки не було виведено в приватну власність.

Музей унікальний за тематикою, масштабами, вартістю речей, які зібрані в ньому. Найбільший експонат - 4-поверховий будинок з дерев`яного брусу – «хонка» – одна з найбільших будівель такого типу в світі. Оздоблення будинку вражає своїм багатством. Тут знаходиться відомий «золотий унітаз». Можна побачити і гараж з раритетними автомобілями й мотоциклами (більше 70 одиниць), зоопарк, в якому є кенгуру, австралійський ему, американський нанду, пави, фазани, австралійські гусаки, земляні зайці. В резиденції є штучне озеро, що витікає з 10 артезіанських скважин, водоспади та грот, озера й СПА. Можна напитись води із криниці, що залишилася від Межигірського монастиря.

Це місце, де відпочиває душа і тіло, де рослини поєднуються між собою в дивовижному ландшафтному дизайні, місце, де відпочинок з друзями дає можливість насолодитися красою української землі.

Фото 1. 10.07.2018
Фото 2. 10.07.2018
Фото 3. 10.07.2018
На фото: працівники Роменського ВПУ під час огляду Національного парку Межигір`я.