Подати заяву для вступу

Крокуємо до Європи разом

З 1 вересня в Роменському ВПУ діє новий гурток під назвою «Євроклуб», метою якого є: розширення знань учнів про Європейський Союз, країни Європи (культуру, історію, традиції, мови); ознайомлення з системою освіти та профтехосвіти країн ЄС; формування професійної компетенції висококваліфікованого робітника за євростандартами, встановлення партнерських зв’язків із навчальними закладами та організаціями ЄС.

Протягом вересня-листопада вже було проведено чимало занять в гуртку, в ході яких було сформовано інформаційний куточок Євроклубу, зареєстровано Євроклуб в мережі Internet, випущено стіннівку «Євро-time», здійснено віртуальні подорожі по Болгарії, Словаччині, Чехії.

Наприкінці листопада, з метою організації змістовного дозвілля мешканців гуртожитку, вперше заняття гуртка «Євроклуб» пройшло в кімнаті відпочинку гуртожитку Роменського ВПУ.

На занятті було проведено інтерактивну гру «Моя асоціація з Європою», під час якої учні проявили себе як знавці європейських країн та культур.

Фото 1. 28.11.2012

Фото 2. 28.11.2012

На фото: під час інтерактивної гри «Моя асоціація з Європою»

Також учні ознайомилися з символами Європейського Союзу та висловили свої побажання щодо наступних тем для зустрічі в «Євроклубі».

Фото 3. 28.11.2012

Фото на згадку.