Подати заяву для вступу

У добру путь, дорогі випускники!

Сьогодні, 27 червня, у м. Ромни відбулося справжнє свято молодості й краси. Адже саме сьогодні у ДПТНЗ «Роменське ВПУ» – випускний вечір. У гостинному залі міського Будинку культури, наповненому урочистим настроєм, неприхованим хвилюванням, романтичними сподіваннями та неймовірними мріями, розпочалася визначна подія в житті кожного випускника. 291 впевнених у собі, розумних і креативних учнів отримали дипломом кваліфікованого робітника чи молодшого спеціаліста.

Приміщення актової зали було вщент заповнене глядачами: почесними гостями, працівниками навчального закладу на чолі з адміністрацією, а також випускниками з їх батьками, рідними та друзями. Як завжди, головною прикрасою урочистого заходу стало елегантне вбрання його «винуватців». Випускники. Їх не впізнати в чарівних сукнях та елегантних костюмах. Радість, гордість і одночасно сум від того, що їх діти вже виросли, що їм належить іти у світ широкий від батьківських порогів, – на обличчях та в очах батьків випускників.

Фото 1. 29.06.2018
На фото: у гостинному залі міського Будинку культури розпочалася визначна подія в житті кожного випускника

Директор училища Помаран П. І. від щирого серця подякував батькам випускників за підтримку і розуміння, за добро і натхнення, за небайдужість. Побажав щасливої життєвої дороги, наполегливості та успіхів у всіх добрих починаннях, здійснення мрій і життєвих планів.

Привітати вже колишніх учнів на урочистості завітав і міський голова Салатун С. А., який побажав щасливої долі та мирного неба. Звертаючись до випускників, очільник міста відмітив: «Дуже хочу, щоб кожен з вас реалізувався у своїй професійній діяльності. А знання, які ви отримали в училищі, стали надійним фундаментом у здобутті вищої освіти та створенні матеріального благополуччя для своєї родини. І головне — будьте людьми: порядними, надійними, добрими».

Фото 2. 29.06.2018
На фото: із вітальним словом до присутніх звернулися директор училища Помаран П. І. та міський голова Салатун С. А.

Схвильовано, з материнським благословенням, любов`ю, теплом і ласкою зі сцени, до своїх дітей, випускників, звернулась Овчинникова С. Г., мама Бангури Анни, учениці гр. К-2, яка побажала від імені всіх батьків випускникам «…добра, щоб квітувало, щоб обминала життєва гроза, щоб цвіла калина й щастя було на довгі літа».

Фото 3. 29.06.2018
На фото: материнське благословення випускникам від Овчинникової С. Г., мами Бангури Анни, учениці гр. К-2

Зворушливі й щирі слова вітання прозвучали від класного керівника групи БС-5 Прокопенко Т. І.

Фото 4. 29.06.2018
На фото: вітання від класного керівника групи БС-5 Прокопенко Т. І.

Не забули учні й віддати належну шану своїм викладачам та майстрам, котрі навчали їх, творили із кожного особистість, а сьогодні відправляли у самостійне плавання. З посмішкою на обличчі та сльозами на очах учениця гр. ПП-3 Олексенко Галина подякували своїм батькам і вчителям за всі здобутки і досягнення. Маємо надію, що вони не забудуть їх ніколи, а всі мрії і сподівання випускників здійсняться.

Фото 5. 29.06.2018
На фото: слова вдячності батькам та педагогічному колективу училища від учениці гр. ПП-3 Олексенко Галини

Настоятель Всіхсвятського храму Димитрій Долгий благословив випускників, побажав їм Божої милості і Покрову Божої Матері.

Фото 6. 29.06.2018
На фото: благословення від настоятеля Всіхсвятського храму Димитрія Долгого

Музичними подарунками для всіх були пісні у виконанні учнів та випускників ВПУ Мани Владислава, Овчаренка Руслана, Салій Валерії та Самозвона Євгена. Танцювальний колектив «Дивограй» також вітав усіх чудовим і запальним танком.

Фото 7. 29.06.2018
Фото 8. 29.06.2018
Фото 9. 29.06.2018
Фото 10. 29.06.2018
Фото 11. 29.06.2018
На фото: музичні подарунки від випускників училища

Під звуки урочистих фанфар та гучні оплески присутніх, випускникам були вручені дипломи кваліфікованих робітників, дипломи молодшого спеціаліста, грамоти за активну участь у громадському житті училища та спортивні досягнення, подяки батькам за виховання достойних синів та дочок.

Випускникам та всім присутнім у залі роздавали коровай, а зі сцени продовжували лунати щирі побажання: уникати лихої злої долі, побільше сміху і радості, вірних друзів, щоб життя було тільки на білій світлій смузі, віри, надії, щастя, добра та любові.

На обличчях вже колишніх учнів були і радість і смуток. Випускний вечір – надзвичайне свято: радісне, урочисте, веселе, але водночас і сумне. Доводиться прощатися з рідним навчальним закладом, такими затишними, рідними кабінетами та майстернями, коридорами, дорогими наставниками, які впродовж багатьох років готували учнів до самостійного життя, друзями, з якими пережили неймовірну кількість приємних моментів, а це дуже важко.

Фото 12. 29.06.2018
Фото 13. 29.06.2018
Фото 14. 29.06.2018
Фото 15. 29.06.2018
Фото 16. 29.06.2018
Фото 17. 29.06.2018
Фото 18. 29.06.2018
На фото: під час вручення дипломів кваліфікованих робітників, дипломів молодших спеціалістів, грамот за активну участь у громадському житті училища та спортивні досягнення, подяк батькам за виховання достойних синів та дочок

На завершення свята за новою традицією випускники вийшли на Алею Слави перед Будинком культури, щоб випустити в небо повітряні кульки. Вони прощалися зі своєю безтурботною молодістю, яка різнобарвними кульками летіла ввись, аж доки не розтанула у небесній сині.

Будьте щасливі - випускники 2018!

Успіхів у житті, творчої наснаги та підтримки близьких та родичів.

Нехай знання отримані в училищі, неодмінно стануть запорукою вагомих здобутків, допоможуть досягти омріяних вершин у майбутній професійній діяльності. Божого Вам благословення, щедрої долі, вірних друзів, наснаги, оптимізму та невичерпної енергії!

Нехай щастить! У добру путь!