Подати заяву для вступу

Результати III етапу обласного огляду – конкурсу на краще комплексно – методичне забезпечення предметів «Історія України», «Всесвітня історія», «Правознавство» у закладах професійної (професійно – технічної) освіти області

Сьогодні перед системою освіти, зокрема професійно-технічною, постає важливе завдання: не тільки надати учням знання, а й забезпечити розвиток пізнавальних здібностей, творчого мислення, а головне – навчити учнів працювати самостійно. Одним із доцільних заходів у вирішенні цього завдання є створення сучасного комплексного методичного забезпечення предмета, яке являє собою розробку та створення оптимальної системи навчально-методичної документації й засобів навчання, необхідних для повного та якісного навчання в межах програми та відведеного навчальним планом часу.

Так на базі ДПТНЗ «Сумське вище професійне училище будівництва і дизайну» 6-7 червня 2018 року було проведено фінальний етап обласного огляду-конкурсу на краще комплексно-методичне забезпечення предметів «Історія України», «Всесвітня історія», «Правознавство». Він передбачав вибір в області кращого педагога – професіонала, який вміє організовувати роботу з учнями, давати міцні знання, пробуджувати в учнів інтерес до навчання, приваблювати їх позитивним, толерантним спілкуванням.

У конкурсі взяло участь 11 переможців відбіркового етапу конкурсу із різних закладів професійно – технічної освіти Сумщини. ДПТНЗ «Роменське ВПУ» представляла Король Альона Миколаївна, викладач історії та правознавства. Учасники змагалися в конкурсах: самопрезентація власного досвіду роботи, відеопрезентація та самоаналіз уроку, творча робота із використання інноваційних технологій на уроках історії та права.

За підсумками конкурсу Альона Миколаївна нагороджена Дипломом призера в номінації: «Застосування інноваційних технологій». Конкурсні матеріали та напрацювання викладача Роменського ВПУ засвідчили членам журі та оргкомітету, що чітко організоване комплексно – методичне забезпечення предмета дозволяє підвищити інформаційну насиченість навчального матеріалу, забезпечує наочність, розширює можливості для самостійної пізнавальної діяльності учнів і активізує їхнє мислення.

Вітаємо нашого викладача, бажаємо їй креативних ідей, подальших успіхів у роботі.

Фото 1. 12.06.2018
Фото 2. 12.06.2018
Фото 3. 12.06.2018
На фото: викладач історії та правознавства ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Король Альона Миколаївна нагороджена Дипломом призера в номінації: «Застосування інноваційних технологій»