Подати заяву для вступу

Учениця Роменського ВПУ серед переможців заключного етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності за професією «Кравець»

5-7 червня відбувся ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності за професією «Кравець» на базі ДПТНЗ «Тернопільське вище професійне училище сфери послуг та туризму».

Фото 1. 08.06.2018
На фото: учасниця заключного етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності за професією «Кравець» учениця ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Гирич Катерина

Члени журі відмітили високий рівень фахової майстерності конкурсантів та визначили кращих. За спільним рішенням журі та оргкомітету серед переможців учениця ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Гирич Катерина. Вона нагороджена Дипломом ІІІ ступеня, який відповідно до Указу президента від 2004 року дає право на отримання президентської стипендії.

Учасників привітала та відзначила цінними подарунками методист вищої категорії відділу наукового та навчально-методичного забезпечення змісту професійної освіти ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» Ольга Богданович.

Фото 5. 08.06.2018
На фото: методист вищої категорії відділу наукового та навчально-методичного забезпечення змісту професійної освіти ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» Ольга Богданович нагороджує Дипломом ІІІ ступеня ученицю Роменського ВПУ Гирич Катерину

У конкурсі, який проходив у ІІ тури: теоретичний і практичний, брали участь учні професійно (професійно-технічних) закладів із 23 областей України. Теоретичний тур передбачав перевірку професійно-теоретичних знань та включав виконання тестових завдань на персональному комп’ютері. Практичний тур передбачав виготовлення дитячого сарафана.

Фото 2. 08.06.2018
На фото: під час виконання завдань теоретичного туру Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності за професією «Кравець»
Фото 3. 08.06.2018
Фото 4. 08.06.2018
На фото: виготовлення дитячого сарафана під час практичного туру Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності за професією «Кравець»

Наша учениця успішно виконала всі завдання. ЇЇ підготовку здійснювали майстер виробничого навчання Помаран Тетяна Миколаївна та викладач спецдисциплін Пугач Тамара Миколаївна.

Фото 7. 08.06.2018
На фото: учениця ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Гирич Катерина
Фото 8. 08.06.2018
На фото: Гирич Катерина разом із наставниками: майстром виробничого навчання Помаран Тетяною Миколаївною та викладачем спецдисциплін Пугач Тамарою Миколаївною

Вітаємо Гирич Катерину та її наставників із високими досягненнями.

Фото 6. 08.06.2018
На фото: учасники заключного етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності за професією «Кравець»